Změny v Guided Games, sociálních funkcích, podpora HDR a Xbox One X

Destiny 2 obdrží aktualizaci 5. prosince spolu s vydáním první expanze, Curse of Osiris. Aktualizace konečně přidá funkci HDR jak pro PS4 Pro, tak pro Xbox One X. Týdenní bulletin také potvrdil, že prosincová aktualizace přidá „adaptivní rozlišení 4K“ jak pro PS4 Pro, tak pro Xbox One X. Je pravděpodobné že HDR bude uvolněno i pro PS4 (SLIM) a Xbox One S.

Bungie odhalila i pár nadcházejících změn, na kterých pracuje. Hodně připomínek ve zpětné vazbě zaznamenala indikace vyhledávání v Guided Games. Hráči si stěžují že nejsou nijak upozornění v případě, že vás hra připojí do fireteamu cizího clanu, nebo že k vám hra připojila dalšího hráče. Další připomínka je nedostupnost Guided Games pro Trials of the Nine.

V aktualizaci proto přibude zvuková odezva v Guided Games, a v případě odmítnutí clanu budete uporozněni že se posunete na konec fronty. Kromě toho Bungie potvrdila, že pracuje na přidání clan chatu přímo do hry. Konečně bylo potvrzeno, že bude možnost si přednastavit víc vlastních emote tanečků na šipkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.