Získejte PC verzi Destiny 2, až do 18. listopadu je na Battle.net zcela zdarma

Těsně před začátkem slavnostního zahájení BlizzCon 2018 se na oficiálním živém streamu objevil ředitel Destiny 2 Stevie Cotton, který oznámil, že hru můžete mít na Battle.net zcela zdarma, pokud si ji aktivujete před 18 listopadem.

Jak se zdá, tak zároveň získáte i exkluzivní symbol.

“Víme, že hráči Destiny, kteří chtějí hrát na PC, očekávají úžasný zážitek, ať už jste sami nebo se svými přáteli a proto jsme měli na paměti náročné požadavky PC komunity a spojili tak Battle.net s Bungie. S tímto dárkem se na vás brzy těšíme v našem velkém vesmíru.“

Do Destiny 2 v září přibyla nová velká expanze Forsaken, která byla velmi kladně přijata jak komunitou, tak i herními kritiky, jelikož vylepšila hru v mnoha ohledech tak, jak si hráči přáli.

Nutno poznamenat, že se jedná pouze o základní hru bez jakýchkoliv rozšíření, která se dále prodávají samostatně. V Současné době jsou vydány 3 expanze Curse of Osiris, Warmind (tyto dvě jsou součástí season pass). A DLC Forsaken, pro které je nutností vlastnit obě předchozí DLC.

Destiny 2 na PC si můžete aktivovat do 18. listopadu ZDE

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Získejte PC verzi Destiny 2, až do 18. listopadu je na Battle.net zcela zdarma

  • Abraka Dabra
    5.11.2018 (20:04)
    Permalink

    Z vlastnej skusenosti. Ty, ktory si zakupili digitalnu kopiu v predobjednavke full colection na PS4 ziskaju plnu hru so vsetkymi DLC na PC. U mna to tak fungovalo. Dostal som full game so vsetkymi DLC z PS4 i na PC 🙂 tip &trik 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.