Warlock glitch v Destiny 2 nebude opraven před rokem 2018 tvrdí Bungie

Chyba se projevuje pouze v režimu Mayhem, který je ve hře dočasně součástí The Dawning eventu. Glitch se projevuje jak u dobíjení granátů, tak i u supry.

Jak to celé funguje? Na konzolích budete muset změnit ovládání na Bumper Jumper. Následně při nabitém granátu a supry použijte přetížení granátu, kdy před jeho vyhozením stiskněte tlačítko pro supru. Tím dochází ke zrušení  nabitého granátu a k vyhození nova bomby. Hra to nepovažuje za použití nova bomby a vám zůstane supra nadále nabitá. Tím dochází k tomu, že můžete nova bombu házet do nekonečna celý zápas. Zneklidňující je i fakt, že všechny killy, které jsou takovými to nova bombami uskutečněny, jsou počítány jedním bodem, tedy jako při zabití granátem a nikoli 3 body jak je tomu v případě supry.

Co se nabíjení granátů týče, tak zde jde o abilitu, která je garantována Chaos Accelerant perkem, který u Warlocka konzumuje supru, čímž je granát silnější , ovšem v Mayhemu dochází k dobití supry rychleji než dojde k vypuštění Chaos Accelerant.

Na chybu se můžete podívat ve videu níže.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.