Významní YouTubeři a Twitch streameři opouští Destiny

Bungie s druhým dílem dělá jednu botu za druhou. Vývojáři provádí řadu změn bez toho, aby je sdělovali komunitě, což vede k následným negativním reakcím. Bungie se sice vždy následně za vše omluví, ale chybu následně zopakuje.

Poslední velkou chybou je Faction Rally, která v nové sezóně měla přinést nové zbraně, což se nestalo. I to je dost možná důvod proč během víkendu oznámili dva z největších YouTuberů a streamerů, že se odklání od své hlavní aktivity, kterou pro ně Destiny představovalo.

Prvním z nich je velmi populární YouTuber Datto, který se proslavil, především svými hloubkovými analýzami zbraní, rozbory raidů a dokonce stojí i za vyřešením doposud největšího puzzlu, který byl v posledním raidu Destiny 1 zvaném Wrath of the Machine, kde bylo zapotřebí otevřít krystal skrývající poslední televizi, vedoucí ke questu na exotickou pulsní pušku Outbreak Prime.

Výsledek obrázku pro outbreak prime

Ve svém posledním Xur videu, YouTuber řekl, že to může být poslední z těch, které na nějakou dobu nahrál. Své vyjádření uvedl také Twitteru, kde reagoval na otázky předplatitelů týkajících se nedostatku videí o Faction Rally.

“Snažím se udělat video k Faction Rally A) Je mi to jedno, ani se o to nemohu starat. B) Vše co řeknu, nebude pravděpodobně nic nového a jen tím přiliji olej do ohně. Ale člověk opravdu potřebuje nějaké Destiny video. Není to dobrá situace.”

Podobně je na tom Twitch streamer MiscKingGothalian, který od Destiny také upouští a podobně jako Datto dělal Destiny velmi dobré jméno. Ve zprávě předplatitelům Twitch streamer prohlásil, že bude oddělovat značku kanálu od Destiny, aby “podpořil svůj budoucí růst”.

“Miluji Destiny a vždy ho budu milovat, ale je čas, abych oddělil svou značku od značky Destiny a podpořil tak dále svůj růst. Miluju vás a děkuji za podporu při přechodu k větší herní rozmanitosti. Fortnite, Monster Hunter a Sea of ​​the Thieves nabídnou velkou spoustu zábavy. Těším se na to!”

Mezi dalšími odchozími jsou také  MoreConsole a ještě dříve SkillUp, který Destiny 2 opustil s vydáním DLC Curse of Osiris, které pro něj bylo velkým zklamáním.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.