Vývojáři Destiny 2 věří, že nejlepší dny jsou teprve před námi

Hráči Destiny 2 se jistě těší na nový obsah, který v tomto roce dorazí do této online multiplayerové hry a vývojář z Bungie věří, že nejlepší dny hry teprve přijdou.

Poté, co se Bungie v roce 2019 rozešlo se společností Activision, stanovil vývojář zastřešující plány pro Destiny 2. Přímý přenos The Next Chapter 9. června 2020 odhalil více o dalších třech rozšířeních, které jsou pro hru plánovány: Beyond Light, The Witch Queen a Lightfall, jejichž příchod se očekává do roku 2022. Obsah Destiny 2 se vyvíjí od vydání Beyond Light loni v listopadu a jeden vývojář Bungie věří, že to nejlepší teprve přijde.

I když poslední expanze byla v komunitě přijata spíše rozporuplně, zejména s ohledem na řadu zvláštních rozhodnutí, které Bungie učinilo jako: odstranění množství obsahu včetně vybavení, v PvP nevyvážená schopnost Stasis, tak na straně druhé byl raid Deep Stone Crypt přijat komunitou vcelku pozitivně.

Režisér hry Destiny 2 Joe Blackburn dnes na Twitteru uvedl, že má pocit, že „nejlepší dny“ Destiny jsou v roce 2020 teprve před námi. Blackburn nyní prohlásil, že věří svému sentimentu „více než kdy jindy“, ale studio čeká ještě hodně práce. 

Last year, I said Destiny’s Best Days are ahead. Seeing what’s coming, I believe this more than ever. But we have work to do to get there. 2021 is going to be a little different for Destiny. Taking some time to validate our plans, but expect a state of Destiny 2021 next season.

— Joe Blackburn (@joegoroth) January 19, 2021

Blackburn také varuje hráče, že rok 2021 bude pro Destiny 2 „trochu jiný“ , protože Bungie si zjevně chce dát čas na „ověření“ svých plánů do budoucna. Fanoušci hry však budou moci během sezóny 13 očekávat aktualizaci „State of Destiny 2021“, která bude pravděpodobně konkrétněji řešit její budoucí plány.

Season of the Hunt má skončit 9. února, což znamená, že dosud nepojmenovaná sezóna 13 pravděpodobně začne brzy poté. Bungie ohlásilo řadu změn, které se uskuteční po jeho vydání, jako je návrat kořisti z Měsíce a Dreaming City a celkové aktualizace systémů, jako jsou odměny prodejců.

Bez ohledu na to, zda tato nadcházející sezóna opraví některé problémy, které dosud měli fanoušci Destiny s Beyond Light , Blackburnův příslib velké aktualizace pro vývojáře a „ Destiny ‘s Best Days“, které ještě přijdou, by měl hráčům dát něco, na co se mohou těšit. 

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Vývojáři Destiny 2 věří, že nejlepší dny jsou teprve před námi first appeared on GAME PRESS.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.