Vydání Destiny 3 v roce 2020 je podle Bungie stále méně pravděpodobné

Po rozchodu s vydavatelskou společností Activision jsou práva na franšízu Destiny opět v rukou vývojářského studia Bungie. Pokud jde o budoucnost série, tak zatím není známo nic jiného, než fámy ohledně základní cílové skupiny, kterou lze oslovit a možných platforem.

Podle rozhovoru Bungie pro PCGamesN, se podle Davida Dague tento stav v blízké budoucnosti nezmění, což znamená, že vydání třetího dílu je v příštím roce čím dál méně pravděpodobné. 

Spíše se chce Bungie v blízké budoucnosti zaměřit na nový obsah pro Destiny 2, ačkoli podle Dague by pro pokračování mělo být „ hodně skvělých věcí “. 

„Momentálně nemám dobré informace o tom, jak budou vypadat další kroky franšízy (…) Rozumím, proč se ptáte na tuto otázku a je to určitě velmi zajímavé. (…), ale obávám se, že ještě musí uplynout trochu času. “

Tento rok se hodně spekulovalo, zda se příští rok objeví pokračování série této online sci-fi střílečky. Avšak vzhledem k sděleným plánům sezóny pro Destiny 2 a aktuálnímu prohlášení od Bungie, je to stále méně pravděpodobné.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, Xbox One a Google Stadia.

Zdroj GamePress.cz

1 komentář: „Vydání Destiny 3 v roce 2020 je podle Bungie stále méně pravděpodobné

  • 31.12.2019 (21:50)
    Permalink

    „Tento rok se hodně spekulovalo“

    Nevšiml jsem si, Destiny 3 je možná přání některých nespokojenců. ale regulerně o něm snad nikdo neuvažuje. Nemá ani smysl to vydávat příští rok. Když na konci roku vyjdou nové konzole a současné přesluhující konzole limitují možnosti. Kdyby udělali trojku v roce 2020, tak bude pro staré konzole. Později v roce 2021 už budou nové konzole trošku rozšířené, aby se to vyplatilo. Se starými konzolemi se určitě počítat nebude když to už teď omezuje co lze a co nelze do dvojky dostat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.