Vrátí se do Destiny 2 Gjallarhorn? Možné to rozhodně je

Na Twitteru tak na Barreta okamžitě směřovala otázka s tím, zda by se hráči mohli v Destiny 2 dočkat i dalších exotických zbraní z prvního dílu? Na to Barret odpověděl, že ano, ale že samozřejmě pro hráče připravují také řadu zcela nových exotických zbraní, což je pro vývojový tým ohledně zbraní v současné době hlavní prioritou. Bungie tedy plánuje vrátit i některé staré favority, které hráčům v Destiny 2 chybí.
Již minulý měsíc studio přineslo hráčům některé exotické zbraně z prvního dílu, mezi nimiž byl například The Jade Rabbit, Telesto, či na kolt přeskynovaná Red Death. Kromě zbraní se vrátilo také několik kousků dobře známého exotického armoru jako: Graviton Forfeit, helmy Saint-14, Mk. 44 Stand Asides, Shinobu’s Vow a Ophidian Aspect.
V současné době udělá Bungie téměř cokoli pro to, aby dlouholetým fanouškům dalo něco, pro co by se nadchli. Není tak divu že na Barretův Tweet reaguje řada fanoušků s názory co by se do druhého dílu mělo vrátit. Mezi nejpopulárnějšími návrhy je raketomet Gjallarhorn, který následuje Last Word a Hawkmoon. Fanoušci tvrdí, že tyto zbraně jsou natolik zábavné, že by byl hřích nechat je ležet v Destiny 1.
Je tu také druhá strana fanoušků, která návratem starých zbraní a vybavení nadšena vůbec není, jelikož za tím vidí pouhou recyklaci a ne snahu přijít s něčím zcela novým a zábavným. Také tvrdí, že pokud Bungie vrátí staré exotiky zpět do hry, tak hráči, kteří je v prvním díle vlastnili, by je měli pouze odemknout a vyzvednout. To je ovšem nepravděpodobné a hráči tak budou muset opět na jejich získání zapracovat.
Na to, které exotické zbraně se do Destiny 2 z prvního dílu vrátí, si budeme muset ještě nějakou dobu počkat, ovšem rozhodně nestojíme o návrat nerfnutého Gjallarhornu. Pokud se má tato zbraň vrátit, tak ve své původní síle.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.