Vrací se Cosmodrome hlavní lokace z Destiny 1

V posledním ViDoc, Bungie ukázali nějaké nové záběry Beyond Light a plán pro nadcházející sezónu Season of the Hunt. Hlavně ale odhalil něco pro veterány Destiny a to přepracovaný Cosmodrome.

Cosmodrome je v původním Destiny zasazen do Starého Ruska a právě tam hráče poprvé probudí ghost aby je vysal na jejich cestu stát se legendou, jak zněl původní slogan hry. Bungie nyní oživil Cosmodrome v Destiny 2 jako součást, kterou vytáhl z nového konceptu Destiny Content Vault a hráči se mohou vedle nové lokace Europa z Beyond Light vrátit do starého známeho rajónu.

Předělávka Cosmodrome bude také domovem pro nové hráče, jakýmsi vylepšeným tutoriálem pro nové Guardiany, kde i stávajícím hráčům bude nabídnuto, že si mohou prohlédnout tutorial a související questy. Hráči tam narazí na Shawa Hana, kolegu Guardiana, který novým hráčům ukáže, jak to v tomto světě chodí. Shaw Han bude také sloužit jako prodejce Cosmodromu, od kterého budete dostávat planetární bounty a odměny.

Dlouho omýlaná teorie, že by Shaw Han mohl být Uldren Sov padla když jej Bungie odmaskovali. Uldren se místo toho objeví jako jedno z hlavních NPC v příběhu nadcházející Season of the Hunt.

Přenést Cosmodrome do Destiny 2 znamenalo přidat mnoho věcí, které v původní hře neexistovaly, například mapu lokace a Lost sectory. Bungie během ViDocu mapu ukázali. Na mapě je několik znatelných změn, zejména to, že chybí The Divide, The Gateway a The Rocketyard. Na začátku tohoto roku Bungie řekli, že Cosmodrome odstartuje nekompletní a dostane dva staré Striky a více částí později v roce 4.

Samotný Cosmodrome vypadá v Destiny 2: Beyond Light vizuálně úchvatně a hráčům, kteří jej dobře znají, jistě navodí příjemné vzpomínky.

Zdroj: Polygon.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.