Víme, kdy odstartuje v Destiny 2 sezóna 14, kdy skončí a co nabídne

Sezóna 14 v Destiny 2 odstartuje v úterý 11. května a poběží něco málo přes tři měsíce.

Season of the Chosen je v polovině, končí v květnu 2021. I když zatím neznáme skutečný název příští sezóny v Destiny 2, vypadá to, že nyní máme datum jejího startu a konce. Původně objevena DestinyNews + , Destiny 2 sezóna 14 bude zahájena v úterý 11. května 2021 a poběží něco málo přes tři měsíce a skončí 24. srpna 2021.

Je to už více než měsíc od vydání sezóny 13 – Season of the Chosen v Destiny 2. Tato sezóna se zaměřuje na děj Cabal empire a obsahuje některé úžasné nové zbraně. Celkově Bungie přidal v této sezóně někde poblíž 26 zbraní spolu s novými sezónními sadami brnění a ozdobami. Navíc jsme obdrželi neuvěřitelně jedinečný exotický úkol Dead’s Man Tale, který je jedním z nejlepších exotických úkolů, které jsme doposud v Destiny 2 dostali.

S ohledem na toto tříměsíční období vydání sezóna 15 s největší pravděpodobností skončí v listopadu / prosinci 2021. A pak pravděpodobně získáme novou neohlášenou sezónu, která pokryje zpoždění The Witch Queen, které nyní vyjde v Q1 2022.

– SEASON 14: Season of [REDACTED] –Start Date: May 11, 2021End Date: August 24, 2021 #Destiny2 #BeyondLight pic.twitter.com/B8pwhYsdr1

— DestinyNews+ (@DestinyNewsCom) February 23, 2021

Sezóna 14 přinese fanouškům zpět oblíbený raid z vanilla Destiny – Vault of Glass. Bungie již ve svém  blogu Road to The Witch Queen objasnil,  že raid Vault of Glass bude obsahovat několik nových překvapení. Spolu s tím bude i pro tento raid připraven soutěžní režim a první závod na světě, ale tentokrát s několika změnami. Hráči budou muset dokončit sadu „náročných triumfů“.

Joe Blackburn, asistent herního ředitele v Bungie, také zmínil, že Bungie se těší na přidání hlavní verze raidu Vault of Glass, která později umožní hráčům odemknout adeptové raidové zbraně.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Víme, kdy odstartuje v Destiny 2 sezóna 14, kdy skončí a co nabídne first appeared on GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.