Válka proti cheatům ve hře má další malé vítězství

Včera začali fanoušci šířit screenshot, který ukazuje, že cheat Perfect Aim pro Destiny 2 již není na prodej, a ve vzkazu stálo, že to bylo kvůli právním krokům, které Bungie podnikl proti stránce:

“Tento produkt již není dostupný. Společnost Bungie, Inc. („Bungie“) uvedla, že tento produkt porušuje licenční smlouvu hry. Dále byl vznesen požadavek, abychom tento produkt přestali prodávat.
Nebudeme komentovat, zda jsou tyto nároky oprávněné nebo ne, ale přesto jsme se rozhodli tomuto požadavku vyhovět. Omlouváme se za nepříjemnosti způsobené našim zákazníkům.“

Zničení alespoň části Destiny hackerů, kteří používají Perfect Aim je sice vítězstvím, hráči by však neměli očekávat, že se ve hře najednou nebude podvádět, protože se vždycky najde nějaký další hack, nějaká nová pochybná webová stránka. Bungie bude muset opět vynaložit úsilí a hra na kočku a myš pokračuje donekonečna. Přesto je těžké nebýt ani trochu nadšený z toho, že se Bungie podařilo zahnat hackery tohoto prestižního serveru hrozbou žaloby.

Hráči stále tlačí na Bungie kvůli robustnějšímu systému proti podvádění, než jaký má hra nyní na PC. Někteří PC hráči tvrdí, že se kvůli tomu přesunou na nové konzoli, kde hra bude mít 4K 60 fps gameplay s posuvníkem FOV a mnohem méně hackerů, pokud vůbec nějací budou.

Určitě teď bude zajímavé sledovat Trials zda došlo k nějaké změně a zda si poctiví hráči něčeho všimnou. Není však jasné, co se stane s podvodníky, kteří si už zakoupili hack Perfect Aim. Pokud jsou přístupné pouze s měsíčním předplatným a web již nemůže tento poplatek vybírat, aby neriskoval právní kroky. Na webové stránce je nyní uvedeno, že platnost hacku vyprší, až vyprší předplatné, a nelze ji nyní obnovit. Ale mnoho hráčů si mohlo toto předplatné zakoupit na mnoho měsíců dopředu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.