V Destiny 2 je chyba, která může hráčům zablokovat přístup k jejich postavám

Destiny 2 hráči by měli být na pozoru, ve hře je totiž chyba, která jim může zablokovat přístup k jejich účtu a tedy i postavám.

Chyba se vyskytuje pouze za velmi zvláštních okolností, ale je lepší, aby o ní hráči věděli a měli možnost se jí vyhnout.

Chyba je spojena s náhodnými bountinami, které se odemknou při splnění jiných bountin, či při rozebírání vybavení.

Za normálních okolností je bountina velmi užitečná, ovšem v případě, že hráč získá další bounti s inventářem plným bountin, tak se tato odešle k pošťákovi, navíc pokud může expirovat, pak je tu možnost, že hráči přijdou o přístup ke svým charakterům. Kdykoli se pokusí přihlásit k Destiny 2 obdrží od hry chybu s kódovým označením weasel (lasička). 

Chyba se stává ve velmi malém množství případů, ale hráči by si měli být vědomi toho, že se to může stát. Proto raději neškudlete hotové bountiny do dalších týdnů a vždy si nechte v inventáři prostor a pokud není možné získat odměnu z bountiny, pak ji raději smažte, než aby vypršela její platnosti a zablokovala vám účet.

Podle Bungie by měla příští aktualizace Destiny 2 dne 16. října tento problém vyřešit.

Bungie také odstranila z rotace nový Crucible mode nazvaný Breakthrough, ve kterém je chyba, která umožnila hráčům hrát režim po neomezeně dlouhou dobu. Uživatele hlásili, že hráli jeden zápas i více než 2 hodiny.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.