Uniklé obrázky naznačují návrat starého Toweru

Již od oznámení Beyond Light nám Bungie stále opakuje, že to bude nový začátek populární franšízy. Beyond Light je odrazovým můstkem pro další roky obsahu a Bungie přepracovává tuny herních prvků pro lepší celkový zážitek do budoucna. Zatímco pět lokací a jejich obsah budou odstraněny a umístěny do trezoru, vypadá to že podle nejnovějšího úniku by Bungie mohl vrátit starý oblíbený sociální prostor.

Na redditu se objevil příspěvek od Felwinter_123, který při dolování kodu pro PlayStation Store objevil nějaké nové obrázky. Ty zachycují artwork Beyond Light včetně dvou nových záběrů na něco, co vypadá jako fireteam, který vzhlíží k plně uzdravenému Travelerovi, a také starý Tower. V současné době se Traveler na obloze rozbitý a všude kolem něj poletují trosky. Navíc, když byli hráči naposledy na místě staré věže, byla v obležení Red Legion a byla zničena během úvodních kampaně Destiny 2. Ještě jsme se na místo na chvíli podívali v misi Zero Hour.

Tento nález přirozeně vedl fanoušky k domněnce, že starý Tower se vrací zpět, což dále přibližuje, že Beyond Light jako částečný restart hry. Jiní v komentářích doufají, že tento prostor by mohl být novou náhradou za Tribute Hall, který v listopadu zmisí spolu s veškerým obsahem z Leviathanu. Další hráči podotkli, že když Benedikt a Ada opouštějí Tower kvůli tomu, že jejich obsah byl odstraněn, byl by Drifter jedinou osobou, která by zůstala ve spodní části Toweru, takže už by nebylo moc důvodů držet tuto část Toweru. Možná by se Drifter a pár dalších, jako například Saint-14, který je v současnosti také jediným smysluplným prodejcem v Hangáru, mohli přemístit do starého Toweru, aby prostor lépe maximalizovali.

I když by tu bezpochyby byla velká část fanzóny Destiny 2, která by se ráda vrátila do starého Toweru, když už ne jen z nostalgických důvodů, je těžké si představit, jak by Bungie mohl začlenit tuto zónu a zároveň ponechat současný společenský prostor nedotčený. Má to však svou přednost, protože pro Destiny byly základem dva společenské prostory, v první hře Tower a Reef, v Destiny 2 pak Farma a současný Tower. Přesto by musel existovat důvod, proč by hráči měli jít do starého Toweru, jinak by se pravděpodobně proměnil v město duchů, jakým je právě Farma. Každopádně je tato informace neověřená, takže by ji hráči měli brát s rezervou.

Je-li to pravda, starý Tower se připojuje k dalším lokacím jako Cosmodrom a Valut of Glass ze starého obsahu Destiny 1, který se vrací zpět. Program New Light pro hráče se také reviduje, nyní je v rukou nové NPC nazvané Shaw Han. Nicméně se zdá, že zvěsti a spekulace naznačují, že tato postava by ve skutečnosti mohla být někdejším Uldren Sov, který se adaptuje novému životu Guardiana. Zbývá už jen pár týdnů už všechny tyto informace rozlouskneme.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.