Únikl Raidový Hand Cannon a Fusion Rifle z Destiny 2: Shadowkeep

Bungie na PAX West unikají informace k Destiny 2: Shadowkeep jako na běžícím páse, takže si pomalu začínáme říkat, do jaké míry to je a není úmysl studia.

Bungie na této akci představuje nadcházející expanzi pro Destiny 2 a umožňuje účastníkům hrát nadcházející režim eliminace 3v3. Výsledkem však je, že fanoušci vyfotili množství dosud neoznámeného obsahu, který Bungie na PAX West přivezlo. A nyní unikly dokonce dvě zbraně z nadcházejícího Shadowkeep Raidu.


Těmito zbraněmi jsou Hand Cannon a Fusion Rifle, které se mají být odměnou za dokončení RaiduShadowkeep ‘s Garden of Salvation. Detaily perků, prozatím zůstaly fanouškům u Hand Cannonu ukryty, ale i tak si můžeme povšimnout toho, že Ancient Gospel bude střílet rychlostí 140 kulek za minutu.  Fusion Rifle bude Voidovou zbraní nesoucí název Zealot’s Reward a na její perky se můžete podívat na obrázku.

Zbraně jsou lemovány něčím, co vypadá jako zářící vrstevnice na topografické mapě, což jim dává robotický, ale podivně organický vzhled. Nejeden Vex by byl těmito zbraněmi jistě potěšen.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. Rozšíření Shadowkeep vychází 1. října.

Zdroj GamePress.cz

2 komentáře: „Únikl Raidový Hand Cannon a Fusion Rifle z Destiny 2: Shadowkeep

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.