Únik naznačuje, že Destiny 3 bude launch titulem pro PS5 a Xbox příští generace

AnonTheNine je dobře známý v online komunitě Destiny, zejména pro své publikování řady přesných úniků informací a nyní přichází s novinkami k připravovanému Destiny 3.

Uživatel tentokrát po dotazu od dalších uživatelů odhalil informace o předpokládaném datu vydání. “Termín vydání jsem nezahrnul do původního příspěvku o příběhu a dalších herních detailech, protože to není na 100% potvrzeno, ale v podstatě mohu garantovat, že vydání bude v roce 2020. Hra bude vydána jako multiplatformní a launch titul pro PS5 a Project Scarlet.”

Pokud jsou tedy informace, které unikly, přesné a pokud jsou předpovědi o datech vydání konzolí příští generace správné, je pravděpodobné, že fanoušci Destiny 3 mohou očekávat, že se hra vydá do listopadu 2020.

Je také velmi možné, že Bungie zopakuje marketingový tah s Destiny 1 a vydá Destiny 3 jako coss-gen titul již v září 2020 na PS4 a Xbox One, přičemž následně bude hra k dispozici i na konzole nové generace.

Ve svém předchozím příspěvku AnonTheNine hovořil o tom, že v Destiny 3 máme očekávat zcela novou nepřátelskou rasu nazvanou the Veil “astrodémony”, kteří jsou popisováni v lore Destiny 2, který přišel spolu s přídavkem the Black Armory. Příběh by měl popisovat konflikt mezi bohem the Veil a Travelerem.

Samotné studio se zatím k únikům nijak nevyjadřuje, jediné k čemu se výjádřilo, je vyvrácení spekulace, že by hra neměla čistě PvP režim, ale jen otevřený svět s PvPvE oblastmi. Bungie tedy potvrdilo, že Destiny 3 bude obsahovat Crucible PvP.

Destiny 3 je nyní pro blíže nespecifikované platformy. 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.