Únik exotiky a její perky

Tím jak se vydání dalšího rozšíření blíží začalo se objevovat více a více informací jak od Bungie, tak od komunity včetně detailů ze sběratelské edice, které byly rozeslány dříve, než se očekávalo. Položky obsažené v balíčku odhalily nové detaily o postavách a také komunitní hon na vyřešení nové záhadné hádanky. Nyní se zdá, že z nového uniklého screenshotu uniklo také o něco více informací než bylo v plánu.

Jednou z vracejících se exotic, je pulzní puška No Time To Explain. Původně, legendární zbraň na motivy pušky od Exo Stranger, No Time To Explain měla vylepšené perky, aby byla od svého původního protějšku o něco lákavější. Získat zbraň znamenalo dokončit časově náročnou výpravu Not Forged In Light od vůdce Future War Cult Lakshmi-2 nebo dokončit alternativní konec Paradox Daily Heroic Story. Tak či onak, hráči museli na její získání nějaké to úsilí vynaložit.

V Beyond Light se nejen odemyká zbraň a její catalyst pro každého, kdo si hru předobjedná, ale zdá se, že zbraň samotná získává další revizi od své starší podoby Destiny 1. Nejnovější informace pocházejí od dobře známé čínské Destiny komunity, která již v minulosti vyzradila informace dříve. Mnozí předpokládají, že jde o skupinu zabývající se překladem hry a obrázek odhaluje nové detaily o zbrani včetně statů a všech nových perků.

Obrázek ukazuje něco, co vypadá jako obrazovka vendora Exo Stranger, kde hráči nabízí No Time To Explain jako odměnu. Pulska bude primární zbraň, vystřelí 340 nábojů za minutu a má 24 nábojů v zásobníku. Exotický perk se jmenuje Spin Again, díky čemuž se otevře časový portál, který bude střílet. V současné době není známo, jak to ve hře bude fungovat, ale výhoda je rozhodně unikátnější než pouhé vracení nábojů za precizní zásah.

Stojí za zmínku, že tohle není oficiální snímek z Bungie, takže se trochu debatuje, jestli je to pravda nebo ne. Takže prozatím berte tu informaci s rezervou.

Zdroj: Gamerant.com

3 komentáře: „Únik exotiky a její perky

 • Tomáš Rouček
  24.10.2020 (1:26)
  Permalink

  To byl super quest! Vse solo a parada. Ale jako primarni exo nepouzitelna v end game.

 • Igor Gorej
  24.10.2020 (9:19)
  Permalink

  Full auto mód a ten projektil co bude pomáhať strielať .,., ved to ukazovali

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.