Tajemná odměna z Halloween eventu

Mnoho hráčů Destiny 2 si užívá Festival of the Lost a usilovně pracuje na odemknutí všech pamlsků, které Bungie zpřístupnil tvrdě pracujícím Guardianům. Pokud hráči udělají dost, jsou odměněni speciální položkou zvanou Ascendant Lens, ale problém je, že nikdo neví, co s ní. Existují určité spekulace, ale zatím žádné konkrétní odpovědi.

Hráči, kteří si přejí získat Ascendant Lens, budou muset vynaložit čas a úsilí a to hodně úsilí. Budou muset shromáždit 45 šifrovacích dekodérů, což znamená mnoho hodin strávených ve Strašidelném lese. Pokud se je hráči podaří nashromáždit všechny, pak jim Spider předá Ascendant Lens. Co ale dělá, je naprostá záhada.

Položka se nachází v nové sekci nazvané Collectibles a je popsána jako „Soustředící čočka z Dreaming City, přes kterou je někdy vidět Ascendant Plane…“ což některé vedlo k domněnce, že bude mít ve Dreaming City využití, avšak nikdo nic nenašel. Položku, kterou najdete v nové sekci Collectibles může také znamenat, že je to pouhá trofej, na kterou se hráči mohou dívat a být na ni hrdí. Zda bude v budoucnu k něčemu užitečná, se zatím neví, ale pokud má nějaký smysl, buďte si jistí, že existují pilní hráči, kteří ho najdou.

Stále je dost času zažít všechny aktivity Festival of the Lost, protože akce potrvá až do 3. listopadu. Jakmile skončí, hráči kteří budou toužit po novém obsahu už nebudou čekat dlouho. Další rozšíření Beyond Light dorazí 10. listopadu. Dočká se návratu některých známých tváří, jako je Exo Stranger z původního Destiny a Variks z DLC House of Wolves.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.