Strike z Destiny 1 projde zásadní změnou

Zatímco se Bungie připravuje na vydání Beyond Light, s řadou aktivit putující do DCV, některý vracející se obsah z první hry začínají přitahovat pozornost fanoušků. Jedno z velmi známých míst z rozšíření Destiny: The Dark Below, strike nazvaný The Will of Crota, se vrací v nadcházejícím rozšíření Beyond Light.

Hráči objevili kratký záběr ze striku v nedávném ViDoc Beyond Light a možnost nahlédnout na to, jak se bude strike měnit v nejnovější iteraci. Největší změnou, je nový název a na Redditu, se již diskutuje jak moc se změní strike samotný, ale také kanonický osud původního bosse Omnigula.

Z předchozích aktivit a raidů z Destiny a Destiny 2 víme, že hive čarodějnice Omnigul byla poražena a zemřela, její přítomnost v obnoveném strtiku by tak byla přinejmenším zvláštní. Hráči si však všimli, že řešení tohoto problému je nová verze The Will of Crota, který změnil název na The Disgraced. Kromě nového jména pro strike se zdá, že v Cosmodrome působí potíže nová hive čarodějnice jménem Navota, která je zřejmě novým strike bossem, jenž nahrazuje Omnigul.

Někteří fanoušci začali šířit své vlastní teorie o tom, co mohou znamenat dvě změněná jména, a shromažďují se kolem příspěvku Redditu od uživatele u/CallMeVion. Nejpopulárnější odhad mezi komentáři je, že je to jen nová hive čarodějnice, která převzala předchozí úkol, který měla Omnigul a možná na sebe dokonce vzala titul Will of Crota. Nicméně zatímco starší lore Destiny bude mít pravděpodobně nadále vliv na hru, jelikož Destiny 2 bude i nadále reinkarnovat starší obsah, očekává se, že tento vracející se strike přinese do série nové příběhové prvky.

Dostali jsme zatím jen velmi málo informací o tomto striku, takže je těžké říct, co přesně by tato nová postava mohla znamenat pro další postup hivu. Pokud je Navota zcela novou postavou, která se představuje v tomto období, mohla by nabídnout větší přehled o nepřátelských frakcích, jako je hive, než jsme se dozvěděli od Omnigul před ní.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.