Startovací časy Bety a detaily

Bungie dnes spouští uzavřenou betu pro PS4. Tím nabízí všem hráčům vyzkoušet si Destiny 2. Bungie tím také hodlá otestovat svou síťovou infrastrukturu a servery. My vám na našem Twitch kanálu ukážeme betu hned jak to půjde.

Startovací časy v našem časovém pásmu vychází na 19:00. Dnes si zahrají hráči PS4 s předběžným přístupem, které budou zítra následovat hráči Xbox One. Od 21.7. je beta otevřena pro všechny. Hráči na PC si ještě budou muset počkat. Pro ně však žádná předběžná beta nebude všichni začnou stejně.

Plánovaný konec bety pro konzole je 23.7. amerického času, takže u nás to bude někdy v průběhu pondělka. Takže všichni mají času na vyzkoušení mraky.

Obsah bety

A co vlastně bude k vyzkoušení? O obsahu bety jsme už psali. Můžete se těšit na zahajovací misi Homecoming, strike co byl vidět na E3 Inverted Spire a dva Crucible režimy (Control, Countdown) na dvou odhalených mapách. Take se podíváme po Social prostoru Farm.

Nezapomeňte že pro hraní PVP a strike bude stejně jako v Destiny 1 zapotřebí vlastnit Playstation Plus nebo Xbox Live členství.

Celý seznam obsahu:

  • Úvodní mise Homecoming z příběhové linky Red War
  • Zbrusu nový PVP režim Countdown, kde jeden tým aktivuje bombu a druhý se ji snaží deaktivovat
  • Přepracovaný PVP režim Control kde týmy zabírají území
  • Strike Inverted Spire, který se odehrává v srdci základny Vexů
  • Všechny tři nové subclassy Dawnblade Warlock, Arcstrider Hunter a Sentinel Titan
  • Socialní prostor Farm kde přeživší guardiani postavili nový domov

Preload bety byl spuštěn už minulý týden. Pro PS4 je to nějakých 15GB a na Xbox One cca 13GB. Pokud máte klíč k předběžnému přístupu, nezapomeňte ho uplatnit na stránce Bungie.net aby vás hra pustila.

Jedná se o betu hry která je stále ve vývoji již jsme psali co můžete od hry očekávat, Bungie bude hlavně testovat servery takže nějaké výpadky lze očekávat. Ne vše ve hře je dokončeno tak jak bylo prezentováno. A ne vše střílí tak jak bylo zamýšleno. Ale každý si z toho utvoří obrázek svůj.

Jak jsme psali konec bude někdy z neděle na pondělí. Avšak při startu Destiny 1 byla beta prodloužena tak třeba bude i nyní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.