Spidera čeká velká změna portfólia

Jediný Fallenský prodejce, Spider, už nějakou dobu nezažil žádné změny, ale Bungie tvrdí, že v nadcházejícím rozšíření Beyond Light to napraví. Tento dealer na černém trhu se konečně rozhodl změnit své portfólio pro Guardiany mířící na Europu.

Bungie tyto změny podrobně popisuje ve svém nejnovějším příspěvku na blogu spolu s několika dalšími, až začne Season of the Hunt. Aktualizace z různých důvodů změní hlavně ve zboží Spidera tím, že odstraní Legendary Shards, které v současnosti prodává, a upraví způsob, jakým zpracovává výměnu Enhancement Core. Spider bude také jediným kam budete moci odnést již nepotřebný materiál z planet, Phaseglass Needles, Alkane Dust, Simulation Seeds a Seraphite a vyměnit ho za Glimmery.

Místo Legendary Shards bude nyní Spider prodávat Enhancement Prisms, ale vzhledem k jejich neuvěřitelně vysoké hodnotě budou tyto položky stát 400 Legendary Shards za jeden kus a budete si moci zakoupit pouze tři Prismy týdně. Pokud jde o Enhancement Core, Bungie z něj odstranil mechanismus stoupajících nákladů. Místo toho teď Spider bude prodávat pět Enhancement Core denně, přičemž každý bude stát 30 Legendary Shards.

Bungie poskytl svůj důvod pro tyto změny každému, kdo by se nad tím pozastavil. Prodej Legendary Shard zrušil kvůli tomu, že jej hráči vůbec nekupovali ve srovnání s jinými nabídkami. Také chtěli hráčům umožnit výměnu jejich Legendary Shards za zboží hodnotnější než planetární materiály a Upgrade Moduly.

Pokud jde o Enhancement Core, Bungie chápe nové limity změn, kolik z nich mohou hráči obdržet za den, ale věří, že konzistentnější cena za zboží nabídne „čistší zážitek“. Tvrdí také, že nový model je levnější než vzestupný, protože hráčům umožní lehce ušetřit protože místo 160 za 5ks nyní bude 5ks stát 150 Legendary Shards.

Tyto změny se setkaly se smíšeným přijetím ze strany komunity. Někdo si například nemůže nevšimnout, že 400 Legendary Shards je docela slušná cenovka, hlavně pro ty co nemají takovou hotovost a hrají méně. Nepomáhá tomu ani to, že hráči opět dokážou vymyslet, jak získat zboží levněji. Přesto zůstává záhadou, jak přesně tyto změny – v kombinaci s dalšími – ovlivní další vývoj hry. Do startu Beyond Light zbývají necelé dva týdny, takže hráči nemají tolik času, aby to zjistili.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.