Spekulace: Bungie údajně již zahájilo práce na vývoji Destiny 3

Znova se objevila nová fáma o tom, že studio Bungie zahájilo práce na vývoji sci-fi střílečky Destiny 3.

Následující informace nebyly oficiálně potvrzeny a všechny je poskytuje známý a respektovaný Reddit Insider, AnonTheNine. Podle tohoto uživatele by mělo Destiny 3 mnohem více cílit na  hardcore fanoušky a má nabídnout spoustu funkcí, které se v předchozích hrách neobjevily, jako například hratelná lokalita Evropa, která poprvé teasována v roce 2013.

Navíc u Destiny 3 se počítá s mnohem více RPG prvky, především v porovnání s Destiny 2. Navíc se zdá, že by hráči mohli v některých ohledech využít temnotu (Darknes), ovšem další podrobnosti k tomu nebyly poskytnuty. Posledním velkým odhalením bylo, že budou existovat oblasti s  otevřeným světem nabízející PvP a PvE obsah, kde budou moci hráči bojovat o dobytí území.

AnonTheNine také odhalil, že v roce 2019 bude vydán nový season pass, což není žádným velkým překvapením. Hráči však očekávají, že dostanou do roku 2019 mnohem více DLC, než dříve. 

Destiny 3 by dle spekulací mělo vyjít někdy na podzim roku 2020, což by mohlo již být na konzole nové generace a stát se třeba i launch titulem.

Destiny 2 : Forsaken je nyní k dispozici na PC, PlayStation 4 a Xbox One. 

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.