Sony stojí za tím proč není v Destiny možný přesun postav mezi platformami

Fanoušci akční hry Destiny 2 si od vydání přejí, aby bylo možné mít jeden účet a na něm hrát bez rozdílu platformy. Nyní dobře informovaný Jason Schreier z Kotaku v posledním podcastu řekl, že Bungie tuto funkci připravovalo, ale nakonec narazilo u Sony. „Slyšel jsem, že Bungie mělo v plánu umožnit přesun postav a tedy postupu v Destiny 2 mezi platformami – PS4 a PC, než vyšlo rozšíření Forsaken, ale Sony to nepovolila. Sony chce, aby si lidé spojovali Destiny s PS4. Snad to Bungie změní,“ řekl Jason Schreier. Uvidíme tedy, jestli se do budoucna něco změní, určitě by z toho měli mnozí fanoušci radost. Ostatně sdílený postup napříč platformami funguje dobře u Fortnite, takže není důvod, aby nefungoval u Destiny.

 

Zdroj: Konzolista.cz

4 komentáře: „Sony stojí za tím proč není v Destiny možný přesun postav mezi platformami

 • Pa Ťo
  15.4.2019 (13:41)
  Permalink

  Sony vďaka tou ich (ako by som to nazval) user not friendly politikou padne na hubu tak moc , že sa z toho už nepreberie …. nieže by som im to prial, ale všetko tomu nasvedčuje stačí sa pozrieť na ich mobilnú divíziu 😒

 • Martin Zahradny
  15.4.2019 (13:58)
  Permalink

  Pa Ťo neporovnavaj mobilnu diviziu…. sony vie co robi je to najpredavanejsia konzola na svete ma miliony hracou po celom svete preto mozu osrat crospatformove hrqnie a podibne ked im cisla klesnu neboj hned k tomu pristupia ale zatial k tomu nemaju dovod ….

 • Pa Ťo
  15.4.2019 (14:00)
  Permalink

  Martin Zahradny Máš z časti pravdu lenže ja som nenarazal konkrétne len na crossplatform …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.