Skrytý quest na brokovnici Perfect Paradox od Saint-14

S příchodem Curse Of Osiris přibila i nová oblast na Merkuru. Ta obsahuje několik různých variací této planety a v jedné z těchto variací byl nalezen malý Easter Egg. Hráči tam objevili levitující tělo, které pravděpodobně patří známému titánovi Saint-14.

To ale není to hlavní, v traileru a vnásledném dataminingu díky Destiny 2 API, byla odhalena zbraň Perfect Paradox, která patřila právě tomuto Titánovi. Zatím není známo jak se k této zbrani dostat. Ale všichni doufají, že to bude právě pomocí nějakého epického questu na záchranu tohoto titána a jako odměnu nám předá právě tuto brokovnici.

Napovídá tomu právě ten objevený levitující titán, kterého najdete pokud se vydáte na adventůru The Up and Up. Kde jej pak můžete spatřit v prostředí náramně připomínající chrám Iron lordů.

Pokud stále nevíte o koho se jedná tak Saint-14 je jeden z prvních Vanguardů, který doporučil Osirise do vedení města a který se ho vydal hledat poté co byl z města vyhnán.  A pokud blíže prozkoumáte Lore k této zbrani, vypadá to, že samotný Saint-14 nám nechal poznámku nebo vzkaz:

Osirise jsem nikdy nenašel, ale zabil jsem dostatek Vexů abych válku ukončil. A oni mi naoplátku uštědřili obrovskou ránu. Sestavili obrovský Vex Mind za jediným účelem aby s mého těla vysál veškeré světlo. A to se jim podařilo. Ale nestrachuj se (ne že by ses nějak moc strachoval). Stavba jim trvala staletí než nalezli unikátní frekvenci mého světla. A já mezitím čekal na vrcholu rozbité plevy. Truchlím, že již nikdy nedosáhnu výšek jako ty. Jen ty reprezentuješ vše co Guardian může být. Tvou zásluhou město prosperuje. Je to tak jiné odemne. Během mého čtrnáctého života jsem myslel, že ti město přenechám. Nikdy jsem to nedokončil. Jediné co mi zbylo je tato zbraň. Cryptarch říkal, že si ji vytvořil sám, jen ze zbytků a světla, jen pomocí čisté vůle, uvnitř toho nekonečného lesa. Ujistím se aby našla svou cestu zpět k tobě. Když jsi mi ji dal, zapřísahal jsem se, že ti budu sloužit a budu následovat tvého příkladu. A stále se o to snažím. – Saint-14

 

Bylo by fajn se s ním setkat. Potkat další velkou ikonu historie Destiny a poodkrýt další část z téměř nekonečného Lore téro hry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.