Skrytá oblast v Destiny 2 odhaluje možné velké plány pro další vývoj hry

Jeden hráč Destiny 2 se vrhá do nepřístupné zóny, ve které objevuje nové herní funkce, tato oblast by mohla být testovacím polem pro budoucí obsah.

Fanoušci všech herních sérií vždy chtějí vědět, co se bude dál dít s jejich oblíbenou hrou, zejména těch, které spadají pod live service.

Přesto ne všechno, co vyjde pro Destiny 2, jsou dataminerské informace. Během celé franšízy byli hráči schopni objevovat rané oblasti hry pomocí závad nebo technik. Od expanze House of Wolves během Destiny 1 až po  revizi oblasti Rise of Iron na Felwinter’s Peak, hráči pokračují v hledání inovativních způsobů, jak se pohybovat po herních světech. Nejnovější objev odhalil potenciální testovací prostor Bungie pro nadcházející obsah.

YouTuber známý jako JB3 zveřejnil video, které ukazuje, jak vstupují do zóny Destiny 2 známé jako Quarantine Zone 236. Zatímco většina nových hráčů Beyond Light tuto oblast nikdy neviděla kvůli umístění kampaně Red War do obsahového Vaultu Destiny, tak zóna byl dříve přístupný pouze během příběhové mise známé jako Spark. Přirozeně, vzhledem k tomu, jak nepřístupná je tato zóna, se zdá, že ji Bungie mohla přeměnit na místo pro bezpečné testování nové mechaniky a obsahu před jeho vydáním. 

Po návratu do zóny si JB3 všimne zvláštních soch ve tvaru Guardians na různých místech zóny. Některé lze snadno najít, zatímco jiné se zdají být skryté, jako například ten, který je sotva nad základní čarou. Je možné, že se používají k testování měřítka, což naznačuje, jak velké nebo malé bude něco ve srovnání s velikostí hráčovi postavy. Hráči je našli již v Destiny 2, například před oficiálním přidáním Festering Core do hry.

Skutečně zajímavým kouskem je však to, že hráč zjistil, že zóna má nyní zničitelné prvky, což současná hra vůbec nemá. Pomocí Shoulder Charge u Titána ukazuje jak při proběhnutí travou způsobuje odlétávání listů. Působivější je, že Shoulder Charge by měl dokázat rozbít blízké stromy, které se následně rozpadnou nebo zhroutí.

Není známo, zda se tento druh interakce a fyziky nakonec dostane do hry, ale zóna, kde se to testuje, má podobnou atmosféru jako atmosféra starého Chicaga, bažinaté oblasti, o které se říkalo, že dorazí v expanzi Witch Queen.

Destiny 2 je nyní k dispozici pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X / S.

Článek Skrytá oblast v Destiny 2 odhaluje možné velké plány pro další vývoj hry se nejdříve objevil na GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.