Season of the Hunt a její kalendář

V úterý Bungie vydalo nový ViDoc, patnáctiminutové video, v němž ukazuje hromadu nového obsahu, který již brzy uvidíme v Destiny 2. Studio mluvilo o zahájení sezóny a Beyond Light, nazvané Season of the Hunt. V příspěvku na blogu pak odhalili plán na několik dalších měsíců v Destiny 2.

V Season of the Hunt budou hráči bojovat po boku Osirise a Uldrena Sova, který se nyní jmenuje The Crow (Vrána), aby zabránili novému Hive God Xivu Arath shromáždit armádu Takenů. Hráči se ještě nikdy ve hře nesetkali s druhou sestrou Oryxe, Xivu Arath, takže to vypadá na zbrusu nový příběh.

Bude to poprvé, co se hráči setkají s Uldrenem od jeho vzkříšení jako Guardiana na konci příběhu Destiny 2: Forsaken. A z překvapení našeho Ghosta, o jeho vzkříšení pravděpodobně ostatní Guardiani něměli ani ponětí. Podle designéra Larse Bakkena si Uldren není vědom svých činů v Destiny 2: Forsaken, protože, když je Guardian poprve oživen ghostem ztratí vzpomínky na jeho předešlý život, což znamená, že netuší, že je zodpovědný za smrt Cayde-6 a otevření Dreaming City. Jeho přítomnost zde také vyvrací teorii, že je vlastně Shaw Han, nový prodejce na Cosmodrome.

Vedle příběhu nové sezóny čeká na hráče nová aktivita: Wrathborn Hunts. I když není úplně jasné, co tato událost obnáší, víme, že se ponese v duchu Season of the Hunt a až do další expanze The Witch Queen v roce 2021. Na rozdíl od sezónních aktivit ve 3. roce budou moci hráči hrát obsah Season of the Hunt i v roce 2021.

Podle plánu odstartuje Season of the Hunt až týden po Beyond Light tedy 17. listopadu, kdy se hráči mohou spojit s Uldrenem a Osirisem, aby plán Xivu Arath zmařili. Až Beyond Light odstartuje, hráči mohou skočit na Europu, začít novou sezónu, zahrát si Glassway Strike a zažít Empire Hunt. Není jasné, jestli je Empire Hunt název kampaně Beyond Light nebo nová aktivita na Europě.

Trials of Osiris nabídnou nové Adept zbraně už 13. listopadu. O týden později se hráči mohou poprvé ponořit do raidu Deep Stone Crypt.

První Iron Banner sezóny bude až 8. prosince, bude startovat spolu s updatem verze Destiny 2 pro konzole nové generace. Vánoční sváteční akce The Dawning bude od 15. prosince do 5. ledna příštího roku. Kalendář také jasně označuje, co je specifické pro Beyond Light a co je zdarma pro všechny hráče.

Jeden políčko nám říká „odkryjte tajemství Europy od 10. listopadu do 1. ledna“. Což může naznačovat, že hráči budou mít v daném časovém horizontu různé Exotické questy a tajné mise.

Kalendář také odhaluje název všech Exotik, které přijdou v příštích měsících:

 • Hawkmoon
 • Cloudstrike
 • No Time to Explain
 • Duality
 • Salvation’s Grip
 • The Lament
 • Icefall Mantle
 • Mask of Bakris
 • Athyrs’s Embrace
 • Dawn Chorus
 • Necrotic Grip
 • Precious Scars

Díky traileru uvedenému před několika týdny máme dobrou představu o tom, co většina těchto zbraní a brnění dělá. Stále ale není jisté, jak bude vypadat Hawkmoon v Destiny 2, i když víme, že bude trochu jiný, než byl v původním Destiny. A tohle je první oficiální slovo o tom, co je Duality Exotic.

Zdroj: Polygon.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.