Season of the Drifter pro Destiny 2 je hlavně o Gambit Prime a The Reckoning

Season of the Drifter brzy přinese Gambit Prime, The Reckoning, Thorn a mnoho dalšího.

Bungie podrobně popisuje obsah nadcházející Drifter sezóny pro Destiny 2 a Destiny 2: Forsaken, která bude zahájena 5. března a potrvá až do 6. května.

Pro ty, kteří dosud nedosáhli na Power 640, Bungie  přidá bonusy Power Surge Bounties, které na něj umožní hráčům snadno dosáhnout a to během první až druhé hodiny hraní.

Sezóna Drifter se zaměřuje na Drifter a The Nine, kteří spolupracují za účelem, který není Guardianům zcela jasný. Guardiani budou také plnit misi pro Driftera na jejímž konci bude na čekat sladká odměna.

Season of the Drifter se bude točit kolem Gambit Prime a Reckoning. Gambit Prime je pokročilá verze režimu PvEvP Gambit, kde hráči budou moci využívat i private matches. Bungie doufá, že zdůrazní role v Gambit Prime s novými armory pro každou roli: Reaper, Collector, Sentry a Invader. Každá ze sad armorů bude je dodávána se štítkem hada The Drifter a barvou v závislosti na konkrétní roli. To hráčům umožní lépe identifikovat jednotlivé role a to jak u spoluhráčů, tak i nepřátel. Role budou vyžadovány kvůli novým bossům a jejich poražení bude vyžadovat spolupráci podobně jako u raidů. Režim Gambit Prime také představí dvě nové mapy a to New Arcadia na Marsu a Deep Six na Titánu.

Po dokončení prvního zápasu Gambit Prime se otevře režim Reckoning, nový režim PvE, který přidá ještě větší výzvy týmům hráčů s odměnami speciálně určenými na Gambit Prime. Reckoning se odehrává na nové mapě, o níž se říká, že je umístěna do Drifterova míče, který je sbírkou plovoucích plošin.

Sezona Driftera zahrnuje také nové questy Jokers Wild, novou nabídku Xura a další triumfy a odměny. Nové zbraně zahrnují nový revolver, sniperku a granátomet. Také přibude Thorn, jehož návrat byl již v minulosti naznačen.

Níže se můžete podívat na kompletní plán sezóny Driftera i toho co přinese další sezóna v rámci Anual Passu.

Destiny 2: Forsaken je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.