S Beyond Light příjde zbrusu nový systém tvorby obličeje

S Beyond Light Bungie přestavěl systém tvorby obličeje pro Destiny 2, aby poskytoval více možností a rozmanitosti. Bungie na blogu oznámili, že dlouhodobým cílem je umožnit všem hráčům vytvořit si postavu, kterou chtějí, ať už vypadá jakkoliv. Studio pracuje na dalších tvarech obličejů, které přijdou v budoucnu, a celý proces přezkoumal vlastní výbor Bungie pro diverzitu a skupiny zaměstnaneckých zdrojů. Plné prohlášení Bungie následuje.

„Víme, že to, jak vaši Guardiani vypadají, je pro vás důležité, a už dlouho jsme chtěli do Destiny přidat další úpravy hráčů.
Náš původní systém pro tváře hráčů měl určité problémy s kombinatorickým obsahem při tvorbě, například každé označení muselo být sepsáno kompletně na zakázku pro každou permutaci tváře hráče. To nám zabránilo rozšířit tuto oblast hry o více obsahu a vlastností. Vylepšili jsme to na podstatně schopnější systém, který, jak doufáme, v budoucnu využijeme pro další možnosti přizpůsobení hráčů.
V rámci tohoto procesu jsme s naším výborem pro diverzitu a skupinami zaměstnanců ve studiu přezkoumali stávající modely hráčů, abychom udělali malé úpravy stávajících hlav hráčů. Sestavujeme také seznam obličejových tvarů Guardianů, které bychom měli do hry v budoucnu přinést, abychom zvýšili rozmanitost Guardianů v Destiny, s dlouhodobým cílem umožnit všem, aby si sami sebe představovali jako svého Guardiana.“

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.