S 10 sezonou za dveřmi přichází do Destiny pár změn

Jak mnoho z vás již ví, za nedlouho nás čeká 10 sezóna Destiny a ta nám vrátí Trials Of Osiris jak ho známe z Destiny 1. Spolu s videjkem od vývojářů se objevil i kalendář jak sezóna bude probíhat.

Sezona přinese i pár změn celkově:

FACTION RALLIES
Hodně lidí se stále ptalo zda se někdy vrátí Faction Rallies. Bohužel vývojáři nemají v plánu je vracet. Odměny, které tam byli skoro nikdo nepoužívá. Ale aby o gear a zbraně lidi nepřišli objeví se ve standartních legendárních engramech spolu s dalšími populárními zbraněmi.

BRIGHT ENGRAMY
V 10 sezoně nebudou k dipozici k zakoupení Bright Engramy pro zakoupení za Silvery. Má to být z důvodu, že když už za něco platíte máte vědět za co, toto je ještě malý pozůstatek lootboxů pravděpodobně vymyšlených Activisionem.

NEW LIGHT, NEW INTRO
Cílem New Light minulý rok bylo uvést nováčky do světa Destiny a zpřístupnit jim klíčové vlastnosti hry co nejdříve. To trochu podcenili a netušili kolik nových hráčů to přinese. Proto se na podzim dočkáme větší úpravy této části hry.

QUESTLOG
Asi nejzajímavější změna bude v části questů, kde dojde k přepracování vzhledu a rozdělení questů do různých kategorií. Tam se všechny questy automaticky zařadí.

Například exotické questy budou mít svou vlastní kategorii, dále sezóní questy také vlastní kategorii, což vám pomůže zorientovat se v questech, které vyprší na konci sezony. A pak bude také kategorie pro starší questy (například z Forsaken apod). To vše hráčům zjednodušší orientaci v questech a poradí v jakém pořadí je dělat aby na nějaký nezapoměli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.