Průzkum planet a ukázka aktivit

Bungie poodhalilo jak budete prozkoumávat nové oblasti a jaké tam na vás čeká dobrodružství. IGN ve svém videu ukazuje jak tým přistane na Nessusu a připojí se do public eventu.

Vývojáři z Bungie přiznali, že hodně sledovali jak probíhali eventy Court of Oryx a ostatní opakující eventy zaměřené na PVE a hodně se z nich použili aby hráče brzo neomrzeli. Proto do nových vložili různé spouštěče, které když se vám podaří aktivovat můžou například zvýšit obtížnost během souboje a tím získat i lepší loot.

Také se rozpovídali o novém prvku, kterým jsou Adventures, neboli dobrodružství která jsou vylepšenou verzí ulokových linek, které se objevili v rozšíření Taken King a jsou to plně namluvené postranní úkoly. Ty vám prozradí informace a dějovou linku vztahující se k místu kde jste misi našli.

Tyto dobrodružství mají i svou větší variantu jménem World Quest. Tyto světové úkoly jsou dějovou linkou celé planety případně měsíce. Zkrátka toho kde jste. Třeba tam bude i loď 😀 Opět u nich platí, že se vztahují k místu kde je naleznete ale provedou vás mnohem větším územím klidně i přes celou lokaci. Avšak jedná se o rozšiřující úkoly a zobrazí se až po dokončení hlavní příběhové linky.

Další novou aktivitou jsou tzv. Lost Sectors. Jsou to takové male dungy a najdete je díky velkému bílému grafity někde na stěnách. Ovšem je to jen přibližné umístění a přesný vchod už musíte najít sami.

Největší novinkou co IGN ukázalo je, že na mapě nyní najdete několik přistávacích míst kde můžete patrolu začít. To jistě mnoho hráčů uvítá, že nebudete muset běhat pokaždé přes celou mapu. Avšak ne všechny přistávací plochy budou dostupné hned na začátku. Každou z těchto zón na přistání musíte na mapě pěkně objevit a to právě díky Adventures misím. Bungie zkrátka chce aby hráči co nejvíce prozkoumávali a aby patroly konečně dávali smysl.

Poslední event na který budete narážet jsou Flashpoints. Jedná se o ekvivalent k Nightfallům jak je známe z původního Destiny. Akorát nyní se nachází na planetách a musíte k nim dojít. Každý týden se objeví Flashpoint na nějaké planetě a bude na vás ho splnit a získat tolik cennou odměnu. A pokud jej splníte dostanete navíc možnost pokořit bosse, který jinak není vůbec k dispozici v žádné jiné aktivitě.

Takže dejme tomu vám mapa řekne, že flashpoint je k dispozici na Nessusu. Clyde-6 vám proto v tu dobu nabídne k prodeji mapu pokladů aby vám ulehčil hledání.

Zdroj: IGN

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.