Prometheus Lens Exotic trace rifle je extrémně OP

S příchodem Curse Of Osiris do hry přibilo mnoho nových exotických zbraní. Jednou z nich je i krásně vypadající trace rifle Prometheus Lens. Jedná se o druhou trace rifle zbraň ve hře. První byl Coldheart, který byl bonus za předobjednávku.

Avšak podle mnoho hráčů, kterým se dostala již do ruky, tato zbraň doslova vyhladí všechny ostatní hráče v PVP a výborně funguje i v PVE.

Bungie si toho je vědomo a na Twitteru oznámili, že zbraň byla doručena s chybou a že tuto chybu adresují a budou se tomu podrobně věnovat v týdenní zprávě na svém blogu.

Hráči výkon zbraně přirovnávají k podobně OP zbrani z Destiny 1 Vex Mythoclast, kterou následně nerfnuli. Tuto zbraň pravděpodobně bude čekat stejný osud.  Pokud vás zajímá jak ničivá zbraň umí být koukněte na následující video.

Jak získat Prometheus Lens

I když je v současném stavu není fér tuto zbraň v PVP používat, věřím že i tak ji většina z vás chce vlastnit.
Špatnou zprávou, že neexistuje žádný garantovaný způsob jak zbraň získat, například pomocí questu. Zbraň lze momentálně možná získat jen z náhodného dropu z Exotického Engramu. Proto nyní většina hráčů farmí heroické public eventy, kde šance na exotický engram je nejvyšší a nejrychlejší.

1 komentář: „Prometheus Lens Exotic trace rifle je extrémně OP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.