Pro hraní DLC Warmind k Destiny 2 nemusíte vlastnit předchozí DLC Curse of Osiris

Mnozí fanoušci Destiny 2 si s vydáním hry zakoupili také Season Pass, ovšem mnoho hráčů bylo více opatrných a po zkušenostech z prvního dílu a po recenzích DLC Curse of Osiris vynechali. Ovšem někteří z nich začínají přemýšlet o tom, že by se s rozšířením Warmind přeci jen do světa Destiny 2 rádi na čas vrátili, ale nechce se jim nutně kupovat a hrát právě Curse of Osiris.

Přečtěte si  Bungie na E3 představí nový mód, pro podzimní expanzi do Destiny 2, který bude vyžadovat nový způsob hraní

Bungie se rozhodlo těmto hráčům rozhodování o něco ulehčit a oznámilo, že pro hraní Warmind expanze, nebudou tito hráči muset vlastnit předchozí DLC, což je opravdu dobrý a vstřícný krok a hráči tak mohou ušetřit nějaké peníze, za nepříliš vydařené DLC.  Ovšem těmto hráčům bude o něco déle trvat, než dosáhnou na požadovaný level k hraní Warmind expanze.

Aktualizace: Uživatel jménem Michael Mádle nás informoval o tom, že ani v případě D1 nebylo třeba vlastnit DLC The Dark Below k tomu abyste si mohli zahrát House of Wolves. V tom případě se Bungie i nadále drží svého vzorce a vydává dodatečný obsah jako přes kopírák.

Bungie také informovalo o tom, že servery Destiny 2 budou před vydáním DLC Warmind zcela odpojeny a to od 14:00 do 19:00 našeho času. V tuto dobu bude studio implementovat  aktualizaci 1.2.0 a hotfix 1.2.0.1. Studio zároveň varuje všechny hráče, aby si nenechávali nastřádané Milestone odměny, jelikož s touto implementací může dojít ke ztrátě všech nevyzvednutých odměn. Co se tokenů a engramů týče, tak u těch by k žádné ztrátě dojít nemělo.

Mezi další informace patří i navýšení Vaultu a to až na 300 položek.

DLC Warmind pro Destiny 2 vychází 8. května na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.