Priváty v D2 nebudou v den vydání

V Destiny 2 opět bude Crucible systém PVP, který zvlášť v poslední době je v prvním dílu oblíbenější než klasické PvE. Je dobrá zpráva pro fanoušky soubojů. Špatnou zprávou ale je, že soukromé zápasy se nebudou, alespoň né hned na začátku.

Při představení rozšíření Rise of Iron v září 2016 přibilo do hry i možnost hrát privátní zápasy. Spoluhráči si mohli zahrát spolu a dělat v mapách co se jim zlíbí. Byla to také často skvělá možnost jak natrénovat. V rozhovoru pro server Kotaku, režisér Destiny 2 Luke Smith však řekl, že privátní zápasy nebudou při startu k dispozici.

Je to velké zklamání, ale hned také dodal, že to neznamená, že nebudou nikdy, takže s trochou štěstí je uvidíme v nějaké další aktualizaci pro Destiny 2.

Destiny 2 by mělo obsahovat i Ranked režim PVP. Smith původně uvedl, že Bungie na Ranked systému nedělá, ale pak zaváhal a řekl, že studio v současné době pracuje na „něčem“, co může ale i nemusí být v září ve chvíli kdy Destiny 2 výjde na konzolích.

Váhavě řekl, že pracují na systémech, které hráčům vyrazí dech. Nemusí to hned znamenat, žebříčky a tabulky. A také se to ve hře nemusí objevit hned na startu.

Jak jistě víte všechny PVP režimy pojedou  4v4 narozdíl od současných 6v6 případně 3v3.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.