Přestaňte infusovat armor před Beyond Light

Do startu Beyond Light zbývá něco málo přes týden a hráči se připravují na záplavu nového obsahu. Někteří hromadí bounty, někteří sbírají zbraně, které již nebude možné ve 4. roce získat, a jiní dokončují své buildy. Ale jedna věc, na kterou byste si měli dát pozor a bude zbytečná, je vyrovnávání poweru.

Minulý týden Bungie potvrdilo, že v Beyond Light vaše veškeré vybavení dostane boost jako bylo v Shadowkeepu. Power level každého kusu armoru vyskočí na úroveň 1050, což je současný powerful cap.

To znamená, že je nyní již zbytečné plýtvat Upgrade Module na infuse výbavy na power level 1050. Hodí se pouze v případě, že chcete dokončit relativně nový obsah, jako například Prophecy dungeon nebo Master / Grandmaster Nightfall, ale pokud máte další postavu stále ještě pod 1050 je zbytečné ji nyní levelovat a utrácet tím drahé materiály.

Jiná situace je, pokud chcete dosáhnout power levelu 1060, což je současné maximum v Season of Arrivals. Přesto je asi rozumnější tyhle kousky spíš nechat a odložit infuse až do další sezony než je infusovat teď a za týden znovu.

V posledních několika expanzích udělalo Bungie chytrý tah, když zvýšilo spodní úroveň poweru, aby zajistilo, že všichni hráči začnou s relativně stejnými podmínkami. Vzhledem k tomu, že nové expanze, jako jsou Shadowkeep a Beyond Light, jsou zaměřeny na přivedení starších hráčů zpět, bylo by těžší je nalákat, pokud by tito hráči byli ve velké nevýhodě. Kdyby kvůli novému příběhu museli mnohem déle vypracovávat své postavy nemuselo by jim vydržet zapálení dostatečně dlouho na to, aby Beyond Light vůbec vyzkoušeli a už vůbec by se nemohli účastnit závodu o světové prvenství.

Jakmile se s Beyond Light spustí nová sezona Season of the Hunt, zvýší se třístupňový limit poweru pro všechny hráče. První limit, který určuje, jak vysoká může být odměna z jakéhokoliv dropu, bude 1200. Druhý limit, který určuje, jak vysoká odměna může padnout z powerful dropu bude 1250. A nejvyšší power, který půjde získat pouze pomocí Pinnacle dropů, bude 1260.

Prý se plánuje přidat další způsoby, jak během čtvrtého roku získat Powerful odměny, ale zatím nebylo úplně upřesněno, jak to bude fungovat. V současné době mají hráči omezený zdroj Powerful odměn za týden (a Prime Engramů za den), ale zdá se, že Bungie dá hráčům nové cesty ke zvýšení úrovně power, pokud mají v plánu do Destiny 2 investovat více času. Prozatím ale doporučujeme šetřit drahocené materiály na příští sezónu.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.