Předobjednávkové bonusy (aktualizováno)

Vydání Destiny 2 se blíží, a studio Bungie začalo zveřejňovat předobjednávkové bonusy. Limitovaná a Collector edice jak víme obsahuje Cabal Empire emblém, Legendarní emote a Legendární meč. Pokud ale nevlastníte jednu z vyšších edic, můžete se i tak těšit na novou exotickou zbraň Coldheart (exklusivně o 3 měsíce dříve), nový emote Salute a nového ghosta Kill-Tracker. V případě že se ukáže další bonus, budeme tuto novinku aktualizovat.

Podle Jill Scharra byla Coldheart Exotic Trace Rifle vyvinuta ve slévárně Omolon , která chtěla vytvořit zbraň, která používá kapalinu jako munici. Tato kapalina také funguje jako chladicí kapalina pro pušku. Zbraň zažehne přímý, přesný paprsek, který musí hráči držet na cíli po delší dobu. Čím déle je laser držen na cíli, tím je ničivější. Mimo to dodal že Coldheart bude první a také poslední Trace Rifle v Destiny 2.

 

V případě ghosta a emotu je situace trochu složitější. Pokud plánujete koupi hry ve fyzické podobě, nemusíte dostat oboje. Někteří prodejci nabízí k předobjednávkám jen emote, jiní zase jen ghosta. Digitální kopie hry ať už na PS Store, Xbox Store, Battle.net dostanou bonusy všechny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.