Poslední chyba Destiny 2 umožňuje hráčům hrát Raid ve 12 členném týmu

Zdá se, že jde o jednu z dosud největších chyb hry Destiny 2, kde může být vytvořen Raid o 12 Guardianech.

Tato konkrétní chyba , která se zdá být aktuálně k dispozici každému, kdo to zkusí, byla oznámena YouTuberem, Scrubem. Ve svém videu nás Scrub provede procesem, jak současně dostat 12 Guardians do jednoho Raidu. První věc, kterou potřebujete, je sestavit dva hráčské týmy po šesti členech, všechny připojené ke stejnému kanálu hlasového chatu. Poté musí jeden team leader zahájit Raid. V dalším kroku je klíčové načasování – jakmile časovač spuštění dosáhne dvou sekund, musí se k relaci připojit team leader druhého týmu. To samozřejmě může zabrat i několik pokusů, ale jakmile to uděláte správně, dostanete ve hře upozornění, že se k prvnímu fireteamu připojuje více hráčů. Pokud byly všechny kroky dodrženy správně, měli byste mít současně 12 hráčů v jednom Raidu.

Zdá se, že tato chyba funguje na jakémkoli raidu ve hře a lze ji provést jak na PC, tak na konzolích.

Bungie dosud chybu neřeší, ale zdá se, že si toho jsou vývojáři vědomí. Správce komunity, dmg04, tweetnul a řekl: „Dvanáct, co teď?“ což je zřejmé, že odpovědní lidé pravděpodobně již pracují na odstranění závady.

Kdokoli odhaduje, kdy Bungie tento problém vyřeší, ale něco takového rozsahu vyžaduje rychlou akci. Pokud to tedy chcete vyzkoušet, měli byste to vyzkoušet co nejdříve. 

V nedávném příspěvku na blogu asistent herního ředitele Joe Blackburn odhalil, že tato hra se po Lightfall dočká dalšího rozšíření, které však nabralo zpoždění. „Když jsme v loňském roce začali rozšiřovat produkci Witch Queen, učinili jsme obtížné, ale důležité rozhodnutí, abychom přesunuli její vydání na začátek roku 2022“.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S. 

The post Poslední chyba Destiny 2 umožňuje hráčům hrát Raid ve 12 členném týmu first appeared on GAME PRESS.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.