Porovnání minimální a ultra grafiky PC Bety

Beta nám včera začala a přesto, že při startu mělo několik lidí a youtuberů problém hru spustit nakonec se to všem povedlo. Bungie ještě včera těsně po spuštění vydalo rychlí update, který odstranil problém. Hra je na PC opravdu dobře optimalizovaná a hraní je příjemné. Standardní rozložení kláves si můžete změnit, dokonce k jedné akci přidružit i více tlačítek, což ale vyžaduje zásah do konfiguračních souborů. Hra také plně podporuje ovladač, kde pak hra přidá aim assist podobně jako na konzoli.

Youtuber Arekkz natočil pěkné video kde porovnává kvalitu grafiky jak na maximální ultra detaily tak i minimum co jde nastavit. Jak jistě víte na PC hra podporuje rozlišení 4K a HDR. Dokonce PC jako jediné i ultra-širokoúhlé monitory. Framerate na PC není zamčen takže se můžete dostat tak vysoko jak váš PC dovolí.

Rozdíl v grafice kupodivu není až tak veliký a je vidět, že optimalizaci věnovali velký kus času. Samozřejmě na ultra detaily je vidět rozdíl v ostrosti textur i více efektů na scéně. Je zde pěkně vidět rozdíl dvou extrémů a zda se vyplatí investovat do nového stroje. Jen je škoda, že nás beta nezavede do zón jako Evropská mrtvá zóna a podobně kde by rozdíl byl vidět lépe. Rozdíl posuďte sami a nezapomeňte, že se stále jedná jen o betu a do finálního vydání se toho ještě hodně může změnit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.