Podrobnosti o zásadních změnách Eververse a Bright engramech v Destiny 2

Ten uvádí, že Bungie má v plánu vylepšit, vyladit a změnit systémy v Destiny 2 a to včetně Eververse.

Výsledek obrázku pro tess everis

Od svého nasazení do hry se Eververse stala spornou součástí ekosystému jak Destiny 1, tak především Destiny 2, kdy frustrace některých hráčů vyvrcholila během nedávno ukončeného Dawning eventu. Hráči měli pocit, jako by Bungie využívala Bright Engramy a Eververse tak, že v podstatě sloužila jako vata pro nový obsah, namísto toho, aby měli hráči ve hře co dělat. Navíc mnozí došli také k závěru, že pokud by chtěli získat celou kolekci z Dawningu, tak by museli za Bright engramy utratit značnou sumu peněz.

Bungie má tak v plánu zaměřit se na Eververse ve snaze odměňovat více hráče za interakci s hrou. Konkrétně má studio přidat sparrow, lodě a ghosty do engramů, které hráči budou získávat za dokončení různých aktivit. To vede k tomu, že v Destiny 2 budou přidány nové způsoby, jak si hráči budou moci Bright Engramy vydělat. Nyní je hráči získávají pouze jako odměnu za každý další naplněný level.

Poslední změnou je, že hráči budou mít také možnost nakupovat přímo položky, které chtějí a nebudou se tak muset spoléhat na náhodu a své RNG.

Tyto změny mají v Destiny 2 vstoupit v platnost v následujících sezónách, ale hráči mají vidět některá vylepšení již příští měsíc, během Crimson Days eventu. Zde Bungie hráčům nabídne předměty z nabídky Crimson Days po dokončení Nightfallu, Raidu a Crimson Days aktivit. Ty budou zahrnovat také speciální emote, skiny zbraní a exotický sparrow.

Výsledek obrázku pro crimson days destiny 2

Kromě toho budou za každý level hráči získávat naráz jak Cromson tak i Bright engram, což je oproti Dawning eventu zásadní změna. A jako poslední budou Crimson engramy rozdávány tak, aby hráči pokračovali v získávání nových Crimson předmětů, dokud nezískají vše co nabídka Crimson Days bude obsahovat. Takže můžeme doufat, že dny, kdy vám vypadne dvakrát totéž jsou pryč.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.