Odkazuje Interfence mise na Destiny 1 strike?

Na Redditu, se uživatel jménem TylerFortierPhoto podělil o zajímavý postřeh z nové příběhové mise. Ta je součástí právě probíhající sezóny, kde hráči při honbě za sezóním titulem Forerunner, musí mimo jiné dokončit misi Interfence a její 3 různé verze (Ritual, Relic a Crystal).

Tyler poznamenal, že všechny tři mise odkazují na strike The Sunless Cell, který byl v Destiny 1 a odehrával se na Dreadnaughtu, lodi Oryxe krále Hivů.

Během Ritual mise musí hráč zabrat dvě desky v pravé a levé části místnosti, což velmi připomíná zabírání v právě zmíněném striku. Během Relic mise zase musí hráči odolávat nájezdům Thrallů na mostě, což v Sunless Cell striku bylo taky v takřka stejné podobě. A v poslední Crystal misi zase bojujete proti Hive Knightovi, který mizí a zase se objevuje většinou přímo u hráče. Nejen to ale i vzhled kam je během těchto střetů hráč přemístěn velmi připomíná práve loď Dreadnaught.

Myslíte, že je to jen náhoda? Že vývojářům dochází nápady a jen opakují stejný typ střetů, nebo za tím vším byl nějaký úmysl. Rozhodně tento strike patřil k mým oblíbenějším a často navštěvovaným.

The three different Interference encounters (Ritual,Relic,Crystal) are all throwbacks to the Destiny 1 strike, „The Sunless Cell“ from r/DestinyTheGame

Zdroj: Reddit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.