Obsah Destiny 2: Forsaken „bude v určitém bodě uzamčen do Vaultu”, informuje Bungie

Bungie se chystá vrátit zpět několik změn provedených v Destiny 2, včetně kontroverzního ukončení Legendaries. 

Destiny Content Vault je něco, s čím Bungie počítá i do budoucna a úspěšná expanze Forsaken, která vyšla v roce 2018 do něj bude v určité chvíli také uzamčena. V rozhovoru pro Eurogamer diskutoval generální ředitel Bungie Justin Truman o přístupu společnosti k ukládání obsahu.

Na otázku, zda bude Forsaken v určitém okamžiku také uzamčen a jak k tomu vývojáři přistoupí, řekl Truman:

„ Obsah Forsaken bude v určitém okamžiku přesunut do Vaultu. Myslím, že stejně nechceme osm raidů, a totéž s příběhovými liniemi. Když do hry naskočí nový hráč, tak ve hře existuje pět různých dějových linií, které mohou začít hrát. Pro nezasvěcenou osobu to může být velmi zmatečné, protože kupříkladu Uldren je v některých jako kladná postava a v jiné zase jako záporák. Chceme proto hru pročistit, pravděpodobně nepůjdeme v přísném chronologickém pořadí. Přemýšlíme o tom z toho pohledu, který z těchto cílů nebo zkušeností má nejmenší přínos celkově zdravému ekosystému hry.”

 

Pokud jde o neobjevující obsah, Bungie nemusí nutně přivést zpět k životu veškerý starý obsah z obou her. Místo toho jde o to, jaké zážitky a aktuální příběhy fanoušci preferují nejvíce.

“Je to pro nás mix toho, jaké jsou naše zkušenosti, o kterých si myslíme, že jsou opravdu, opravdu skvělé. Budeme mít tendenci přistupovat k Content Vault jako k „best of“ zážitkům lidí s Destiny. Pak druhá část je – jaké jsou příběhy, které se teď snažíme vyprávět? Protože někdy se začneme snažit vyprávět příběh, a pak najednou bude mít smysl, aby byl tento příběh spárován s příběhem, který se vyprávěl v minulosti.”

To nutně neznamená, že Forsaken bude odstraněn tento nebo příští rok. Expanze The Witch Queen je odložena na začátek roku 2022 a bude klíčovým okamžikem k uzavření současné ságy. S tím, jak moc Savathun ovlivňuje Dreaming City, by bylo divné vidět toto místo ve Vaultu. Ovšem víme co dokázala temnota, když náhle vymazala několik starších míst v Beyond Light. 

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4, PS5, Xbox One a XSX/S.

The post Obsah Destiny 2: Forsaken „bude v určitém bodě uzamčen do Vaultu”, informuje Bungie first appeared on GAME PRESS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.