Nyní máte možnost vyzkoušet si novou Crucible mapu Eternity, i když zrovna nehrajete Trials of the Nine

V Destiny 2 máme novou mapu, a musíme uznat, že je dost dobrá.

Spolu se slavnostním příchodem Trials of the Nine, přišla do Destiny 2 i nová mapa pro Crucible.

Její jméno je Eternity, a s množstvím zvláštního bílého písku, podivných fialových staveb a poletujícími zlatými stužkami, je to něco co jsme tu ještě neměli. Zdá se, že její vzhled se váže k Velvyslancům Devíti (Emmisaries of the Nine), kteří se nacházejí ve Spire. Každopádně se nepodobá ničemu co jsme v Destiny doposud měli možnost vidět.

Dobrou zprávou je, že i když byla Eternity původně myšlena pouze jako mapa pro Trials of the Nine, dočkali jsme se jí i v mapách, které se objevují v Competitive Cruciblu. Každý kdo je dostatečně odvážný se ponořit do tajů této mapy zaměřené především na objektivy, jí konečně může prozkoumat.

I když Competitive se nedá přímo považovat za profesionální typ utkání a nevyžaduje po vás předem vytvořený tým hráčů, stojí za to se sejít se přáteli, jelikož týmová spolupráce je v něm klíčová. Hrát sám za sebe se může po čase stát poněkud frustrující. Bohužel pokud tým není zrovna váš šálek kávy, tak se může stát, že se na Eternity vůbec nepodíváte. Destiny 2 totiž rozděluje mapy podle toho zda-li jsou vhodné pro Competitive nebo Quickplay.

Vy už jste hráli Trials of the Nine? Já bohužel ještě ne a obávám se, že nejsem v Destiny dost dobrý aby mě někdy někdo vzal do týmu. Těším se, ale na odměny z clanu. Tenhle systém se mi vážně líbí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.