Nový raid a závod o světové prvenství

Bungie jednou za čas uspořádají v Destiny 2 účast na vzrušujících závodech World First. Další závod o prvenství byl nyní oficiálně odhalen a hráčům slibuje důvěrně známé závody a informaci jaký Power bude potřeba.

Ti co hrají Destiny již nějakou dobu pravidelně to není nic nového, ale „Raid Races“ jsou v podstatě způsob, jak odměnit hasičský tým, který dokončí nový raid jako první. Guardiani, kteří doufají, že se zúčastní toho příštího, by zřejmě měli mířit na power level 1230, pokud chtějí mít nějakou šanci.

To co je na tom nejvíce vzrušující je, že hasičské týmy mohou získat odměnu v reálném světě za své herní úspěchy získávat odměny tím, že se zapojí do těchto komunitních výzev. První tým, který dokončí nový raid v Beyond Light, dostane od Bungie speciálními titulní pásy vyrobený jen pro tuto příležitost a pro každého členona týmu. Vítězové jej dostanou na slavnostním předávání cen, které se uskuteční ve dnech následujících po raidu.

Raidový pásek za Raid Last Wish

Na rozdíl od minulých závodů World First, kde si Bungie může téměř okamžitě ověřit dokončení, si Bungie chce dát načas, aby se ujistil, že nedošlo k podvádění, které bohužel nyní hlavně na PC platformě velmi kvete. Nejrychlejší tým, který dokončí raid, bude nezávisle ověřen Bungi (což může pozdržet vyhlášení výsledků) a pouze ti Guardiani obdrží fyzické ceny.

Nadcházející závod Destiny 2 začne 21. listopadu 2020 v 18 hodin našeho času (běžný čas resetu), tedy něco málo přes týden po vydání rozšíření Beyond Light. Je to výjimečná příležitost, protože to bude pravděpodobně první velká událost, která nastane po vydání velmi očekávaného pokračování Destiny 2: Beyond Light.

Kromě data a času by hráči měli také vědět:

  • Režim soutěže bude opět aktivní po dobu prvních 24 hodin, kdy je raid aktivní. Hráči tak budou poníženi pro každý encounter o 20power pod doporučeným powerem.
  • Poprvé během závodu s takto upraveným raidem se nebude bude Power bonus z Artifactu počítat.
  • Aby týmy splnily limit pro každé encounter, měly by dosáhnout alespoň 1230 Power (bez bonusu za Artifact). Cokoliv nad 1230 je zbytečné, dokud je závod aktivní.

Guardiani se obvykle připravují a plánují týdny (nebo měsíce) dopředu, ale ti, kteří ještě nezačali s přípravou, mají teď několik jasných cílů. Hromadění dokončených bounty bude tentokrát zbytečný, pokud jde o Artifact Power, ale pro odemčení modů na Artifactu je stále užitečný.

Emblem za dokončení raidu
Bunda za dokončení raidu Garden Of Salvation

Hráči, kteří vytrvají a dokončí raid, budou mít stále nárok na odměnu bez ohledu na čas dokončení. Týmy, kterým se podaří raid dokončit, si všechny vyslouží výše uvedený červeno-bílý emblem a možnost zakoupit speciální budnu (design ještě nebyl odhalen), zatímco Guardiani, kterým se podaří raid dokončit během prvních 24 hodin, získají navíc jedinečný fialový znak.

Emblem za dokončení nového raidu v prvních 24 hodinách

Zdroj: Gamerant.com

2 komentáře: „Nový raid a závod o světové prvenství

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.