Nový Quest v Destiny 2 je značně provázán s Vault of Glass raidem

Jak již víme, tak do Destiny 2 přibyl nový tajný úkol na získání Takenské verze Black Spindlu nazvaného The  Whisper.

A jak se zdá, tak tento tajný quest obsahuje mnohem více tajemství, než jen novou exotickou sniperku. Podle všeho má tento úkol značnou spojitost s Vault of Glass raidem z prvního dílu.

Kromě zmíněné pušky, mohou totiž hráči v tomto questu získat také z tajné truhly unikátní hrudník nazývaný “Oracle Chest”. Ten je možné získat v případě, že hráči sestřelí ve velmi specifickém pořadí několik Oraclů, které se v questu nachází. Pořadí, ve kterém střílíte Oracly, je možné snadno odhalit s jistými znalostmi z původního Vault of Glass, takže pro veterány žádný problém.

Kromě používání známých mechanik z Vault of Glass je ještě jedna věc, kterou členové komunity objevili, jako odkaz na  první raid Destiny.  V jednom okamžiku je během mise možno nalézt Vex portál stojící na platformě.  Do toho sice není možno vstoupit, ale pokud se na něj podíváte, blíže, tak můžete vidět, že na druhé straně je vidět velmi známá část Vault of Glass.

Členové komunity začínají tak velmi horlivě spekulovat o tom, že bychom se v budoucnu mohli opět podívat do rekonstruované verze Vault of Glass. Tomu by napovídal také trailer k DLC Curse of Osiris, jehož část se odehrává u Templáře.

A co vy, podívali byste se opět do Vault of Glass?

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.