Nové informace o Curse of Osiris

Bungie včera odvysílalo první z plánovaných streamů z nového DLC Curse of Osiris. Jak víme, příběh nás zavede na Merkur, na který jsme vysláni Ikorou Ray. Zde se bude nacházet nový sociální prostor (patrola), ale také nová oblast Infinite Forest. V původních informacích se spekulovalo o procedurálně generováne oblasti, což se ovšem nepotvrdilo. Na nové patrole se bude klasicky nacházet nové mise, adventures, lost sectory a public eventy. Přístí týden by měl být představen i nový, největší a nejsložitější Public Event.


Na streamu byla možnost vidět gameplay záběry z nové patroly, i samotného Lighthousu. Ten byl v prvním díle dostupný pouze hráčům Trials of Osiris s Flawless výhrou. Zde se dočkal mnoha změn a najdeme zde samotné NPC i s Brother Vancem. Stejně jako dalším vendorům budeme i jemu odevzdávat nasbírané tokeny a měnit za odměny.


V předešlých informacích byla zmínka i o nových Raid aktivitách. Mnoho zdrojů tvrdilo že bude představen nový Raid, což bylo ve streamu vyvráceno díky ukázce nového rozhraní pro Raid. Dočkáme se tedy rozšíření stávajícího Raidu o nové střety, puzzle hádanky a nový boss-fight. Vše by se mělo nacházet v útrobách podzemí, a dostupná má být i Prestige obtížnost. Po vydání DLC bude rovněž zvýšen doporučený Power-lvl na 300 a pro Prestige obtížnost na 330.


Nově se v Destiny 2 dočkáme i oblíbených Heroic Strike misí.


POZOR SPOILER

Ukázka první mise s cestou do Lighthouse.


Jaký je váš názor na Curse of Osiris?

Zobrazit výsledky


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.