Některý obsah základní verze je nyní bez DLC uzamčen

Pokud jste mezi těmi co si ještě nové DLC k Destiny 2 nekoupili možná jste zjistili, že k některému obsahu se již nemůžete dostat.

Nové DLC je již zde s novými Exotikami, novou planetou na průzkum a od pátku i novou raidovou vrstvu. Také se zvedl level až na 25 a power na 330 (335 s legendárními módy).

Mnoho hráčů se stále ještě rozhoduje zda koupit nové DLC nebo ne. Ale pro ty co se rozhodli ho ještě nekupovat mohou narazit na problém. Některý obsah základní verze Destiny 2 nyní vyžaduje vyšší level. Ten ale nezískáte pokud nevlastníte DLC.

Například Prestige verze Nightfallu se nyní zvedla na 330 z původních 300. Ještě hůře je na tom Strike playlist na heroic obtížnost, který přímo vyžaduje Curse Of Osiris. Z čehož vyplývá, že bez DLC si nezahrajete největší výzvy ve hře. Dokonce i nejoblíbenější PVP výzva Trials Of The Nine také bude vyžadovat DLC.

Takže všechen obsah, kde jste potřebovali maximální level a power je pouze pro majitele DLC. To ukazuje na to, že hráči, kteří ho nevlastní nebudou moci splnit ani všechny milestony, které hra každý týden nabízí.

Toto určitě nejsou moc dobré zprávy. Bungie jede stejnou strategii jako u Destiny 1. Tudíž abyste mohli hru hrát dál musíte mít všechny rozšíření co pro hru vyjdou.

1 komentář: „Některý obsah základní verze je nyní bez DLC uzamčen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.