Návrat Silver měny, Tower v2 a Xur a Max power level, nová mapa

Díky přibalenému materiálu ve sběratelských edicích hry se dozvídáme spoustu nových věci. V přibalené knížce jsou rozepsány nejen lokace ale i zbraně, armor a mnoho informací o Cabalech.

Silver měna

V průběhu života Destiny 1 se objevila i nová měna, kde jste za realné peníze mohli kupovat různé emoty a vzhledy na zbraně. Tato měna Silver se vrací i s Destiny 2 jak je vidět na uniklém propagačním letáčku.

Tower verze 2

Tower jak ho známe je zničený. Ale po dokončení hlavní příběhové linky začne jeho obnova. Spousta známých jako Master Rahool, Banshee-44 nebo Amanda Holliday tam bude. Dle fotografie bude fungovat jako sociální prostor s obchodníky. Bude jistě zajímavé se do ruin vrátit a vidět jak opravy probíhají.

Xur

Tento víkend jste mohli Xura naposled vidět v původní hře Destiny. Nyní se s ním budeme setkávat na různých místech po celé galaxii. Již nebude chodit do sociálních prostor jak to bylo v Destiny 1 ale bude se objevovat na různých místech přímo na patrolách. Opět bude prodávat vybavení a engramy ale nyní za Legendary Shards, které získaáte z truhel Nightfallu a Flashpoin ale také za rozebrání legendárního nebo exotického vybavení.

Nová mapa

Playstation vypustil video, kde je pěkně vidět jak bude fungovat mapa při běžném průzkumu a jak moc urychlí cestování.

Maximální power level

V betě jsme ihned dostali level 20 a power level 200. V plné hře bude maximální power level nastaven 300. Opět to bude souhrnné číslo počítáno ze všeho vašeho vybavení.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.