Náhled do nové události Shromáždění Frakcí (Faction Rally), jenž k nám dorazí už příští týden

Do Destiny 2 se vrací Emo Týpek, Strana komunistů a Klauní guilda. Počkat… Vy jim tak neříkáte?

Událost Shromáždění Frakcí (Faction rally) dorazí do Destiny 2 už příští týden a z Bungie už uniklo pár detailů o tom co nás čeká.

Ve zkratce, každý se může upsat jedné ze tří frakcí – Dead Orbit, New Monarchy nebo Future War Cult – a získávat pro ně v každodenních Destiny 2 aktivitách reputation tokeny.

 Stejně jako tomu u většiny obchodníků v Destiny 2, získání dostatečného počtu tokenů vám odemkne Legendární engram, ze kterého dostanete buď výzbroj nebo zbraň exklusivní pro toho daného obchodníka. Jak už jistě víte, získávání těchto engramů od obchodníků, je spolehlivá a rychlá cesta jak co nejlépe zvýšit svůj Power, proto je příjemné mít další zdroj, ze kterého je můžeme dostat – což taky znamená další designově odlišné typy výzbroje a zbraní.

Ovšem během Shromáždění Frakcí se bude hrát ještě o něco dalšího. Každá z frakcí bude mít jednu speciální zbraň, kterou bude, v případě že bude mít během události nejvíce lidí, kteří se k ní přidají, prodávat. Pro ty hráče Destiny 2, kteří se během události přidají k frakci, jenž vyhrála si tuto zbraň budou moci pořídit za 1000 Glimmeru. Všichni ostatní si budou muset našetřit 50 000 Glimmeru.

Ke komu se přidat? No to záleží na tom po čem toužíte. V případě, že zvítězí Dead Orbit, bude se u něj dát pořídit Scout Rifle. Pokud to bude New Monarchy, kdo vyhraje, budete si u nich moct zakoupit Sidearm. A když se vítězem stane Future War Cult, bude jejich obchodník nabízet Pulse Rifle. Já osobně se také dost těším na vzhled výzbroje, kterou budou frakce nabízet.

První Shromáždění Frakcí v Destiny 2 začne ve 14:00 26. Září a skončí ve 14:00 3. Října. Níže se můžete podívat na ukázku zboží, které budou obchodníci každé z frakcí nabízet.

A jen pro připomínku, v Dead Orbitu jsou přesvědčení, že lidstvo jako takové by mělo opustit Zemi a preferují černou a bílou barvu. New Monarchy zase věří, že klíčem k rozřešení všech problému lidstva je zvolit si jedinou osobu jako svého vůdce a jejich oblíbenými barvami jsou červená, zlatá a bílá. Future War Cult je pevně přesvědčen, že se blíží bitva zničujících rozměrů a proto by všichni měli pořád a všude bojovat aby byli připraveni až čas té bitvy nadejde. Preferují žlutou, modrou a červenou.

Jaká je vaše oblíbená frakce?

Zobrazit výsledky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.