Masterworks zbraně

Ve včerejším update Bungie přidalo nový způsob jak udržet hráče ve hře a také to po čem hráči volali. Není to sice přesně to co si všichni představovali ale aspoň něco. Řeč je o novém perku u legendárních zbraní.

Perk nabízí náhodnou vlastnost pro danou zbraň. Ať už je to lepší handling, rychlejší nabíjení nebo vice orbu. Také vám může přidat dalších 5 dmg bodů podobně jako legendární mód na zbraň. Zbraň take po vzoru některých emblemů umí trackovat počet zabití touto zbraní. Jde to dokonce přetvořit aby ukazovala počet zabití v crucible.

Abyste zbraň přetvořili potřebujete na to Masterworks core. Tyto jádra vám padnou ve chvíli kdy nějakou Masterworks zbraň rozeberete. Avšak Masterworks legendární zbraně je velmi ojedinělý drop. Lze je získat všude kde padají legendární zbraně. V Raidu a Trials of the Nine bude asi nejlepší šance.

V budoucnu určitě zjistíme více informací o těchto percích ale už teď je známo, že pokud nasbírate dostatečné množství Masterworks core můžete svou oblíbenou zbraň na Masterworks zbraň přetvořit.

Masterworks Perk je určen pouze pro legendární zbraně. Nemůžete tedy tímto způsobem vylepšit vaše exotiky. Ale cílem je mít co nejlepší legendární.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.