Luke Smith prozradil pár detailů o transmatech

Nedávno Luke Smith odpověděl na jednu z nejžhavějších otázek v komunitě týkajících se transmogu a uvedl, že hráči nebudou muset uchovávat brnění v inventářích nebo trezorech, aby mohli využít svůj vzhled v transmogu.

Transmog je jednou z transformativnějších funkcí přicházejících do Destiny 2 a dorazí někdy po Beyond Light a Season of the Hunt. Umožní hráčům vypadat, jak chtějí, bez ohledu na nastavení jejich brnění. Detailů o tom jak systém bude fungovat bylo málo, protože tým byl ještě na začátku jeho vývoje. Nicméně oddaní fanoušci se obávali, že si budou muset nechat sady amoru, aby jej později přeměnili na vzhled prostřednictvím transmogu.

V nedávném vysílání ujistil Luke Smith hráče, že mohou bezpečně smazat kusy armoru, které si chovávají pouze kvůli jejich vzhledu. Hráči by se samozřejmě měli zbavit pouze armoru, který si nechávají kvůli jeho vzhledu. Funkce transmogu bude brát ohled na kolekce, což znamená, že pokud bude nějaký kus odemčen v kolekcích, půjde použít.

To mnozí jistě rádi uslyší, protože jim to ušetří spoustu místa ve valutu. Určitě stojí za připomínku, že si nebudete moci armor znovu vyndat z kolekce. Funkce transmogu jednoduše umožní pouze změnit vzhled armoru a aplikovat ho na jakýkoliv kousek, který si vybere, jako univerzální ornament od Eververse.

Kontroverzním aspektem je to, že služba transmogu nebude zdarma a hráči budou moci převést armor na transmog pomocí nějakých herních prostředků případně Silver. S nedávnými změnami v Bright Dust se hráči obávají, že většinu utratí právě za transmog, který vysaje veškeré úspory, které by jinak použili na nákup novovinek od Eververse.

Podobně jako transmog, také Ghosti projdou velkou přestavbou, což hráčům umožní vybrat si vzhled pro svého Ducha bez obav o perky. V podstatě se perky ghostu změnily na módy a stávající ghosti se stali čistě jen kosmetickými schránkami. Každý Ghost bude mít stejný slot pro módy, aby jste si mohli vybrat svůj oblíbený vzhled v kombinaci s vámi požadovanými perky.

Zdroj: Gamerant.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.