Leviathan: Prestižní obtížnost

Hráči Destiny 2 budou postaveni před ultimátní PvE výzvu, až v raidu vyjde Prestižní obtížnost.

Prestižní obtížnost v Raidu Leviathan bude hráčům otevřena ve středu 18. října. Doporučovaná úroveň Power Levelu bude 300.

Bungie je poněkud ostýchavé pokud se jedná o zveřejňování detailů, ale dovzěděli jsme se, že hráčí, dost odvážní na to aby se na tuto výzvu vrhli, se setkají s minimálními změnami v taktikách jednotlivých částí. Ujistěte se, že přesně znáte původní taktiky, abyste tyto změny lehce zaznamenali a mohli se jim rychle a adekvátně přispůsobit.

Spíše než aby udělali v mechanikých velké změny, rozhodli se v Bungie, že v Prestižní obtížnosti uvrhnou hráče do “prostoru, kde se chyby neodpouštějí”. To s největší pravděpodobností znamená, že vše v raidu, bude silnější jak v útoku tak v obraně. Proto si dejde záležet na tom, abyste svůj Power Level vytáhli na 305, než se pustíte do Raidu.

Když už o tom mluvím, zdá se, že z Prestižní úrovně Raidu, nebude padat výzbroj ani zbraně s vyšším Power Levelem. Přikládám i vyjádření Bungie, k této záležitosti:

”Naším cílem není, dát vašim postavám výhody za to, že dokončíte Prestižní úroveň. Ovšem v raidu je spousta unikátních odměn, díky kterým před ostatními zazáříte. Berte to jako možnost, dokázat světu, že právě vy jste mezi tou elitou Guardianů, kteří dohlížejí na Poslední Město.”

Ten kousek, narážející na to, že budete mít možnost před ostatními zazářit napovídá, že v Prestižní úrovni Raidu, bude pravděpodobně padat výzbroj s nějakými vizuálními efekty. Bohužel to nevypadá, že by měli padat věci s unikátními perky přímo pro raid, což si spousta hráčů přeje.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.