Launch trailer Beyond Light a další pohled na příběh

Destiny 2 čeká obrovská změna už 10. listopadu kdy udeří Beyond Light. Hráči budou pokračovat ve zkoumání hrozivých pyramidových lodí a přijmou nabídku v podobě Stasis. Hráči však nejsou jediní, kdo se o Darkness zajímají, protože upoutávka na rozšíření staví proti sobě různé frakce.

Hra vstupuje do nové kapitoly, obsah a příběh, který byl vyprávěn poslední 3 roky konečně spouští velké změny ve hře. Rozloučíme se mnoha místy a aktivitami, na které jsme si zvykli, zatímco uvítáme zbrusu nové a staré favority, jako je Cosmodrome a Vault of Glass.

Bez ohledu na to, trailer začíná zajímavou vizuální paralelou mezi koncem Season of Arrivals a záběrem pyramidové lodi na Europě, kterou objevil Exo Stranger a její tým. Díky nedávným událostem si hráči všimli, že do sluneční soustavy nyní plně dorazila temnota. Velmi brzy budou svoláni Guardiani, aby prozkoumali invazi a pochopili skutečný cíl Temnoty.

Jeden střet s Temnotou se odehraje na Europě, kde se odehrává hlavní část Beyond Light. Hráči odpoví na tísňové volání, které vyslal Variks, další vracející se postava. Varuje před obzvláště silným vlivem, jaký má Temnota na ledový měsíc a jak se ji fanatická frakce Fallenů rozhodla přijmout. Tuto skupinu, zvanou House of Salvation, vede Eramis. Je první, kdo našel a ovládl Stasis, temný nový prvek, a snaží se o něj podělit se všemi svými stoupenci, místo aby je zotročila.

Další hlavní hrdina, Exo Stranger, chce také osvobodit Stasis, protože věří, že je to nástroj, který lze využít k dobru. Tvrdí, že Vanguardi, ochránci lidstva, jsou příliš krátkozrací na to, aby přijali Světlo a ne Temnotu. Exo Stranger si klade za cíl vytvořit určitou rovnováhu, poskytnout útočiště těm, kteří také chtějí přijmout Temnotu. V upoutávce se dokonce zručně ohání Stasis, což je snad první ukázka „Temného Guardiana“, což je koncept, který fanoušci chtějí vidět už dlouho.

Jak se hráči učí novým schopnostem Stasis, budou také bojovat s Eramidovými pobočníky, z nichž každý ovládá Stasis různými způsoby. Vypadají jako docela hroziví nepřátelé, protože jsou šampióny Temnoty stejně jako jsou Guardiani šampióny Světla. Hráči dosud neviděli nepřátelskou rasu, která by vládla silami na úrovni Guardianů, a to se ještě změní, až si další nepřátelé osvojí stázi – počínaje Season of the Hunt.

Zdroj: Gamerant.com

1 komentář: „Launch trailer Beyond Light a další pohled na příběh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.