Kanceláře Bungie se uzavřou kvůli obavám z koronaviru

Pokračování dopadů koronavirusu Covid-19 na herní průmysl nadále pokračuje a toto je vůbec první informace o uzavření vývojářského studia kvůli obavám z této nákazy.

Studio Bungie, které je vývojářem Destiny 2 přišlo se zprávou, že uzavírá své kanceláře a to nejen v jejich ústředí v Seattlu, kde virus nedávno vypukl, ale celosvětově.

Společnost s tímto oznámením přišla prostřednictvím blogového příspěvku na svém webu Bungie a reaguje tak na šíření viru prostřednictvím “infrastruktury umožňující vzdálenou práci”. Cílem tohoto plánu je jednoduše umožnit pracovat zaměstnancům Bungie mimo jejich kanceláře, to by mělo zajistit, že všechny jejich práce budou i nadále pokračovat. „Zdraví a bezpečnost jsou naší nejvyšší prioritou,“ uvádí příspěvek na webu, který pokračuje: „uznáváme také důležitost udržování kontinuity našich běžných obchodních operací v Bungie a rychle jsme vybudovali infrastrukturu pro vzdálenou práci, abychom to co nejlépe podpořili.

Studio však poznamenává, že i když existuje možnost, že by tato změna zásad mohla „krátkodobě ovlivnit rychlost některých oprav”, bude nový obsah do hry stále přicházet dle plánu. Konkrétně hráči mohou i nadále očekávat spuštění Season of Worth s Trials of Osiris, jejíž spuštění je naplánováno na 10. března.

Konečně Bungie poznamenává, že tyto plány jsou mimořádně flexibilní. Se zprávami o Covid-19 a situaci kolem ní se neustále vyvíjí a podle toho bude studio flexibilně reagovat. Jednoduše řečeno, pokud se objeví zpráva, že virus neohrožuje, zaměstnanci Bungie budou rychle navráceni do svých kanceláří.

Destiny 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

Zdroj GamePress.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.